Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Nektek mennyire jön...

LÁNYOK! Nektek mennyire jön be a Calvin Klein Encounter férfi parfüm illata? Mi jut eszetekbe arról a férfiről, akin megérzitek ezt az illatot?

Figyelt kérdés
Vonzónak találjátok, esetleg más kedvenc parfüm, amit jobbnak tartotok egy férfin? Bővebb vélemények? Srácoktól, akik használják, leírnátok, hogy meddig tart az illat és hogy érzitek magatokat, amikor az illat rajtatok van? Ha kérhetem, írjátok le a korotokat is! Köszi:)

2013. márc. 11. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy fiú ismerősőm ezt a parfümöt használja...nem is tudom mit mondhatnék rá..talán hogy fantasztikusan jó illata van! :)

15/L

2013. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jó_jó még jobbak a cubai parfümök főleg kék és barna, bár ezzel 1X ráfásztam osztálytársamnak vettem ( őt húztam )

nm jött be neki, viszont kapott denimes kék deot meg tusfürdőt is annak már örült az is van parfümbe az sem rossz :) jah meg minden playboy :)) 15vok, jah és lány

2013. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket és várok még több hozzászólást!:)

Ahogy külföldi oldalakon tesztet olvasok férfiaktól, sok a lehúzó kritika, de a lányok meg azt mondják, hogy elég jó... nekem az a lényeg, hogy a nőknek mennyire "ízlik" ez az illat egy pasin.

2013. márc. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!