Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? (KÉP)

Szerintetek szép vagyok? (KÉP)

Figyelt kérdés

Min kéne változtassak magamon?


[link]


2013. márc. 12. 22:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszel és egy fogfehérítés nem ártana.
2013. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

rémisztő a vicsorod :(

fogfehérítés tényleg na meg ha látom lekopott a festék a hajadon festesd újra

na meg zsíros az arcbőröd tisztítsd :) de lehet h ki vagy izzadva ezt nem tudom

2013. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszel, de csúnyának se tartalak.
2013. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
szerintem annyira nem vészesek a fogaid, főleg, ha kávézol vagy cigizel. szerintem egész szép vagy :)
2013. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

-tetszik a szemoldokod

-mindenki irni fogja a fogfeheritest ( ilyen kozeli kepen, ilyen fenyviszonok kozt szerintem sok embernek ilyen szinu... ( sot rosszabb)

-a borod picit zsirosnak tunik, probald meg kezelni valamivel ( vagy valts termeket mert ez nem valik be)

Szerintem nagyon elonytelen a kep

2013. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%

megkontrasztoztam, elvileg feherednie kellett volna :-??


[link]

2013. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem áll jól ez a hajszín. Én inkább valami barnásabb árnyalatot választanék, ami kiemeli a szemed színét ,ez túl rideg neked. Azon kívül a szemöldököd is nagyon elüt tőle. Illetőleg a fazonja sem túl előnyös, kéne vágatni egy erősebb frufrut, mert a homlokod magas is, széles is. Ezt kéne ellensúlyozni. Ha zavar, még mindig el tudod tűzni. Hogy csillog a bőröd, hát istenem, nekem is szokott, az szerintem annyira nem vészes, egy jobb porpúder mindent megold :)

Én szemsminkben tuti valami határozott tusvonalat választanék viszont, nem csak valami csillogó színt. Nagyon szépek a szemeid ugyanis, de nagyon rejtve vannak, amire ugyan közrejátszik a túl világos hajszín, a túl vékony szemöldök, de egy tusvonal mindenképpen jobb lenne.


Különben csúnya semmiképpen sem vagy, de ha megfogadsz pár tanácsot, akkor abszolút gyönyörű lehetsz :)

2013. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem értem... semmi baj a fogaival, de mindegy. Szép vagy, de használhatnál valami mattító BB-t mert nagyon fénylik az arcod. És ez a hajszín is rémes. Ez a világos szőke nem illik hozzád egyáltalán. De más hiba nincs.
2013. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A fogaddal szerintem nincs gond, de a lenőtt haj az valami gusztustalan tud lenni. fesd újra.
2013. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
nem a szin, a forma! vagass fufrut!
2013. márc. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!