Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a japán host...

Mit gondoltok a japán host kinézetekről lányok/fiúk? (képek)

Figyelt kérdés

Japánban vannak host klubbok, ergó ez annyit jelent hogy aki ott dolgozik, úgymond meg lehet vásárolni x órára, hogy szórakoztasson stb. szóval fizetsz azért hogy randizz az illetővel és eltölts vele pár órát. A szex nem lehetséges.


Úgy vettem észre, hogy japánban nem divat a rövidhaj, a férfiaknak sem. Mielőtt valaki mondaná, ezek nem emosok, japánban nem is ismerik, csak azért hosszabb a haja a felnőtt férfiaknak is, mert tűegyenes a hajuk még vasalniuk sem kell és mert ez a divat ott.


Így néznek ki álltalában a hostok, öltözködés és haj szerint:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


8. [link]

Nektek hogy tetszik? Vagy egyáltalán nem jön be? Kort és nemet is légyszi írjatok, kíváncsi vagyok :)



2013. márc. 13. 20:52
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szerintem kicsit lányosak

L/17

2013. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit olyan animés érzést kelt...
2013. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem igazán jönnek be, biztos nem fizetnék értük. Ingyen esetleg némelyikkel meginnék valamit.

Ahogy végignézem egyet se tudnék úgy igazán választani, talán a 6, mondjuk a hajtól olyan egyformák.

27L

2013. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Shai-Hulud ***** válasza:
57%
Úristen, ennyire elkorcsosult az emberiség???
2013. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még.

Ez nem elkorcsosulás kedves utolsó, japán teljesen más kultúra, más emberekkel, más stílusokkal stb.


Aki még elnézne 1-2-őt itt egy ilyen honlap:

[link]

2013. márc. 13. 21:18
 6/19 A kérdező kommentje:

Akiknek nem jönnek be a hosszabb hajúak annak itt vannak rövidebb hajú hostok:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

2013. márc. 13. 21:25
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

A 6. a legszimpatikusabb.

Egyébként szerintem sokuk egyáltalán nem jóképű (esetenként másodszori pillantásra csúnya is). Anime karaktereken jobban mutat mindenesetre ez a stílus szvsz.

2013. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem mindig is tetszettek az ilyen ázsiai anime karakter kinézetű srácok... nem fizetnék mondjuk értük, jönnének ők ingyen is velem:))

27L

2013. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
75%

Szerintem ez az egész host/hostess klub ötlet elég idióta dolog, és szomorú, hogy van akik ezzel hagyják magukat lehúzni, hogy van erre igény.

A legtöbben van valami "fura", nem igazán tudnám megfogni mi az, de nem hat természetesnek, inkább olyanok néha mint ha egy Jrock/Jpop banda klipjéből ugrottak volna elő. Főleg a hajuk talán, bár egy-kettőét megnézném magamon :D Ruhájuk is hasonlónak tűnik, de lehet csak azért mondom mert én nem azt nézem hogy "bejön-e", hanem hogy magamon el tudnám-e képzelni. Mármint a ruhát/hajat, nem a tagot.

A lányok valószínűleg jobban tetszenének, de összességében hasonló lenne a véleményem.

2013. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ja és 18/F voltam :)
2013. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!