Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pattanások elleni arclemosót/b...

Pattanások elleni arclemosót/bőrradírt keresek. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tragikus a bőröm. Tele van miteszerekkel, amik természetesen időről-időre csúnya piros pattanásokká alakulnak át. Olyan termékeket keresek, amit lehet DM-ben vagy Rossmannban kapni.

2013. márc. 16. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor nekem ilyen volt a bőröm a sima baba szappan segített a legtöbbet! Utána tonikoztam, sztem tök mindegy milyet használsz ebből. És mindenképp hidratálj utána, mert húzódni fog a bőröd.
2013. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az olcsó és jó kategórák között keresnél, akkor ajánlom figyelmedbe a Rival de Loop-ot (a Rossmann sajátmárkája, alacdony árúak), a Himalaya Herbals termékeket és a Balea meg Alverde arctisztítóit (DM-ben kapható mindkettő) vagy személyesen kiemelném a Nivea Aqua Sensation termékcsaládját. Egy profi bőrápoláshoz nem csak arctisztító, hanem tonik és hidratáló krém is dukál. Válassz lehetőleg egy márkából és egy termékcsaládból arcápolókat. Az arctisztítót vízzel habosítsd fel és óvatosan (ne erős dörgölő mozdulatokkal) oszlasd el az arcodon és a nyakadon, majd sima csapvízzel öblítsd le. Ezután a tonikból tegyél egy vattadarabra vagy vattakorongra egy löttyintésnyit és töröld át vele az arcodat, ez lehozza az esetleges arctisztítómaradékot és koszt a bőrről. Amikor még meleg, nyirkos és nedves a bőröd, akkor vidd fel a hidratáló krémet, mert ekkor van a bőröd a hatóanyagokra legbefogadóbb állapotban. Ezt a 3 lépést csináld végig reggel és este is, ne hagyj ki semmit. Ha esetleg még ezek mellett is van egy pattanásod, akkor csöpögtess rá teafaolajat (drogériákban kapható) és ez leviszi a gyulladást, leszárítja a pötyit.
2013. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a DM-es clean&clear bőrradír nagyon bevált- kék a csomagolása és oylan a tubusa, hogy egyik oldalán a kupaknál kell lerakni és a másik oldalán nem áll meg, emrt olyan mint ple gy fogkrém(fazonra)-

Az egész család azt használja, nekünk nagyon bevált

2013. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. :)
2013. márc. 16. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most ezt: [link] használom, és egész jól bevált, pedig sajnos nekem is katasztrófa a bőröm. :'(
2013. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!