Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te bedőlsz a meghírdetett...

Te bedőlsz a meghírdetett termékeknek? (elsősorban szépségápolás termékekre gondolok)

Figyelt kérdés
Csalódtál bennük? Hiszel a reklámnak? Megveszed csak azért mert a reklám csupa jókat mond?

2013. márc. 17. 15:17
 1/4 anonim válasza:
Nem. A kenceficék szart sem érnek, csak parasztvakítás. :)
2013. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

már nem :) a reklám naná, hogy csupa jót mond!

De: a szempillaspirálokat műszempillával reklámozzák, a krémeket kb. 80 fős csoport teszteli szubjektíven, nem igazi teszt, van, amit meg csak kémcsőben, nem emberen vizsgálnak. Szóval az egész egy nagy humbug. Ami nekem bevált, azt használom, és előszeretettel olvasok véleményeket a termékekről, mielőtt megvenném őket.

Mióta meg felvételről nézem a filmeket, átpörgetem a reklámokat, csak az újságokban látom őket meg a neten, kevésbé befolyásolnak.

2013. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha látok egy reklámot ami egy olyan terméket mutat be amire szükségem van(pl. alapozóból, szempillaspirálból még nem találtam meg a tökéleteset), akkor felnézek krémmániára, elolvasom mit írnak róla, elmegyek dmbe, ha lehet kipróbálom, és ha jónak tűnik megveszem. Persze azt nyilván tudom, hogy a pattanásos fejemből nem lesz babapopsi mint a reklámban, inkább az eddig általam kipróbált termékekhez viszonyítom a hatékonyságát. Szóval egy jó reklám feltudja kelteni a figyelmemet, de igyekszem nem csak arra támaszkodni. Ha valamiből viszont megtaláltam már a tökéleteset(pl. ugyanazt a rúzs típust használom 3 éve), akkor nem fogok venni egy másikat bármilyen jó is a reklám.

A legutóbbi nagy csalódásom az a Garnier BB krémje. Semmit nem fed, és nagyon sárga lett tőle a fejem.

2013. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A reklámban mindenről jókat mondanak, szóval ennek nem dőlök be. Ha szükségem van épp valamire, akkor teszteket keresek olyan termékekről blogokban meg véleményezős oldalakat megnézem hogy mit írnak róla. Megnézem azt is milyen az összetétele, mert bármit azért nem kennék magamra. Az ára is fontos.
2013. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!