Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hosszúságú haj számít...

Milyen hosszúságú haj számít már számodra túlzásnak? Miért?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

lánynál vagy fiúnál?


lánynál a fenék alá érő, mert én pl. nem szerenék ráülni a buszon, fölkonytyolva meg nincs sokértelme, nem látszik a hossza, hogy milyen szép


fiúnál egyáltalán nem jön be a hosszú haj, csak nagyon kivételes esetben, ha olyan a fiú stílusa, és emellé szép, ápolt, fényes a haja. a gumival összefogott lógó csutak engem undorít.

2013. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elsősorban lánynál, de persze elmondhatjátok fiúval kapcs. is.
2013. márc. 19. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a derék alá érő hajat már nehéz úgy ápolni, hogy igényesen és szépen nézzen ki.
2013. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Fiúknál egyáltalán nem tetszik semmiféle hosszú haj..

Lányoknál: [link] Szép, de olyan semmilyen, túl hosszú. [link] Neeeem, túl sok.

Ami viszont nagyon tetszik: [link]

2013. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lányoknál hátközépnél hosszabb haj már nem tetszik, még ha ápolt is.

Férfiaknál pl. nagyon tetszik az ilyen haj - már akinek jól áll: [link]

2013. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Számomra nőknél a fenékig érőnél hosszabb már csúnya. Férfiaknál is ugyanígy... rajtuk a rövid nem is tetszik.
2013. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a hátközépig érő tetszik lányoknál, ami annál hosszabb, ott már a hajon van a hangsúly, nem a nőn. Persze mindenki olyat hord, amilyet akar.
2013. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

férfiakon nagyon szeretem a hosszú hullámos hajat főleg az ilye mint

Brendan Fraser

[link]

az a haj mesés volt neki :) meghízva sem rossz

És Chad Kroeger *-* Nickelback ♥

[link]

Már rövid a haja

Lányokon hát lapocka alá érő már nem tetszik sokan nem ápolják jól :)

2013. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen:

[link]


Nem tetszik, hogy csak úgy lóg, és semmi formája, csak hosszú.

2013. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Fiúknál nekem a derékig érő, amire azt mondom, hogy az már kicsit hosszú. Lányoknál ez teljes mértékben a hajtól függ. Van, akin a derékig érő is túl hosszú, mert kevés haja van és egyszerűen nem szép. De láttam már bokáig érőt is, ami mesésen gyönyörű volt. Nem tudom miért, de pl. egyenes hajból max. a fenék alá érő tetszik, hullámosból meg a térd fölött 5-10 cm-rel érő. Nekem hullámos van, és a térd fölött érő a célom. Ha azt elérem, utána valószínűleg levágatom fenék alá érőre vagy fenékig érőre. Angolban van egy olyan vicces kifejezés, hogy 'hairnorexia'. Ha elkezdesz hajat növeszteni, nem tudsz leállni, mert sosem fogod elég hosszúnak látni a sajátod. :)
2013. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!