Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az old spice wolfthorn bejön...

Az old spice wolfthorn bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tölük./hosszú ö csak nem találom/
2013. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Leveltetu ***** válasza:

Igen bejon, minden old spice termek jo , en speciel a Whitewater deot szeretem hasznlani, a csajok agytol egyik azt mondatak hogy nagyon szexi es vadito a boromon. :))


Az igazi valaszt erre a kerdesre viszont a lanyok tudjak megmondani akik vegigszaglasznak teged. Es ne felj megkerdezni oket illetve nagyon figyeld a reakcioikat amikor testkozelbe kerulsz veluk(tanc vagy epp egymas mellett ultok)

2013. márc. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is Old Spice-t használok,és az egyik volt barátnőmre valami nagyon bizarr módon hatott az Aqua Energy... Konkrétan ha megérezte rajtam az illatát,olyan erővel vagódott le róla a bugyi,hogy csak úgy koppant!Amúgy én deo stift-ként az Old Spice-t használom,mert az az egyetlen ami nem hagy foltot a fekete póló-n,és Qvára tartós mind a hatása,mind az illata!

De mondjuk azt konkrétan nem tudom,hogy ez az új fajta bejön-e nekik,de az hótziher,hogy az Auqa Energy,a Kilimanjaro,és WhiteWater tutti hatás !!!

2013. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. márc. 26. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meghalok attól az illattól...ANNYIRAJÓÓÓ...amúgy

15/L

2013. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 halvajaro válasza:
Nekem totál női illatnak tűnik, úgyhogy engem is érdekelne, hogy mit szólnának hozzá a lányok. Eddig 2 csajjal szagoltattam meg, nem nagyon tetszett nekik, és szerintük is inkább női.
2015. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!