Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » I a véleményetek az alakomról?...

I a véleményetek az alakomról? Duci? Képpel

Figyelt kérdés

Nyolc hónapja vagyok a barátommal. Ezalatt jó pár kilót felszedtem.(gondolom látszik):Ő viszont azt mondja, hogy neki sokkal jobban tetszem így. Szerintetek hogy volt jobb? Én szeretnék fogyni, mert lassan jön a tavasz meg minden, de ő folyamatosan lebeszél a fogyásról.


Duci vagyok?


[link]



2013. márc. 20. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha neki tetszel, és elfogad úgy, ahogy vagy, akkor mi a fene bajod van? ha sportolsz, akkor nincs gond..
2013. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, a bal oldali olyan határeset. A jobb oldali nekem már túl duci. De természetesen az számít, amit a barátod mond!
2013. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez már duci.

Ha fogyózni szeretnél akkor fogyózz. Ha úgy jobban érzed magad a bőrödben.

2013. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó mind a kettő bár maga a képkivágás botrányos.
2013. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Csodás vagy!!! Imádom az ilyen alakot!!
2013. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

duci vagy. az első képen sem vagy sovány, de olyan pont jó (lányként mondom). a másodikon látszik, hogy elengedted magad. ha a barátodnak így jó, akkor oké, de szerintem aki volt már vékonyabb, azt mindig zavarni fogja, hogy meghízott

valszeg nem fog lehányni, ha fogysz, és te jobban fogod magad érezni, vidámabb leszel

2013. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha ő elfogad így, akkor nincs semmi gond, illetve, ha magaddal kivagy békülve!


Nekem ez már sok!

2013. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kezdjük ott ne fogyózzál, inkább valami sportot próbálj, mert egy nőnél az arcról és a mellről megy le egyből, a többi marad, ez csak tanács, N
2013. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mintha magamat látnám :D

Ugyanilyen voltam, és most ugyanilyen vagyok 7 hónap kapcsolat után.

Barátom szerint se kell fogyózni, de én szeretnék. Ha téged zavar,akkor néhány kilót adj le, de nem kell különösebb nagy fogyókúrákban gondolkodni, egy kis sport meg egészséges étkezés.

2013. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy picit duci vagy, de ha tudsz hozzá öltözködni, egyáltalán nem feltűnő.

Talán az ízületeidnek lehet gond ha esetleg még felszedsz pár kilót. Én kicsit vékonyabb vagyok, talán mint az "előtte" képen, de nehezemre esik a futás, nem bírják a térdeim.

Ha mindenképp fogyni szeretnél, egyél mindig kicsit kevesebbet, mint amennyit terveztél, előtte meg igyál egy pohár vizet, nálam be szokott válni például ünnepek után, ha a régi formámra vágyom :)

2013. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!