Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogyjak/nöjjek?

Mennyit kéne fogyjak/nöjjek?

Figyelt kérdés

165 cm magas vagyok, 62kg 15/L

Szeretnèk modellkedni, de mennyit kène nöjjek/fogyjak odáig?nem csontsovány szeretnék lenni, hanem pl. Mint Palvin Barbara (csak 1 pèlda)



2013. márc. 23. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani mert még bármi lehet de szerintem te nem vagy megfelelő modellkedéshez. a modellek (nagyon) vékonyak és magasak! te egyik kategóriába se tartozol bele.
2013. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon menő manapság modellnek lenni, de hidd el, nincs olyan, hogy tökéletes alkat. A modellek olyanok, amilyenek, mert egy üzleti ágat képviselnek, a nők 70-80%-a nem is úgy néz ki, mint a modellek, mégsem érnek kevesebbet sem mint ember, sem mint nő. Minimum 10 centit kéne nőnöd és kb 10 kilót fogynod, hogy a súly-magassáég rendben legyen, de akkor még nem beszéltünk a legalább olyan fontos dolgokról, mint a mell-derék-cspőbőség, a hajszín, a szemöldök formája, az arc, a bőröd állapota, a kisugárzásod. Nem lesz valaki attól modell, mert magas és vékony. De ez nem jelenti azt, hogy te nem vagy szép. Egyszerűen csak nem vagy modellnek való.
2013. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem ez nem fog összejönni. a magasságod még talán sikerül 'feltornáznod' 173 fölé, a súlyoddal van itt a legnagyobb baj. ha még sikerül is lefogynod, valószínűleg nem lesz könnyű megtartanod az alakod. a modellügynökségeket meg inkább az 'alkatilag vékony' lányok érdeklik, nem az olyanok, akik bármelyik másodpercben visszahízhatnak.

ha mondjuk szép arcod van, ez ellensúlyozhatja az alkatod:) egy átlagos modell méretei: min. 173 cm, max. 55 kg

mindenesetre drukkolok hogy sikerüljön:)

2013. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat tudok nalam alacsonyabb modellt is, es kuldtek nekem receptet is eleg kemeny fogyokurara, az illeto 2 het alatt fogyott 7 kgt, 65 volt, most meg fogyott kicsit es 56, szoval meglesz az 53-52 kg.Amugy nm erdekelt h ki mit gondol h hova valo vagyok meg ha nm is fogok, sot nem is fogok modellkedni, de a Lana del Reyes alkat meglesz ;)
2013. márc. 24. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
olyan sose leszel Mint palvin Barátnőőm sportojj fuss ...stb modell és ilyenek felecsd el foggy egy kicsit sportojj és szép leszel hajrá!
2013. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nm is akarok en konkretan modell lenni csak sovany...eleve mas ez a qwa csontozatom...
2013. ápr. 3. 19:36
 7/7 anonim válasza:
Fotómodell lehetnél ezzel a magassággal, de ahhoz fogynod kéne 10 kilót
2015. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!