Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok? Nagyon...

Lányok! Mit gondoltok? Nagyon rossz? (honlapról van szó)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez az első ilyen honlapom,még sohase csináltam ilyet. Most főként a kinézetről szeretnék véleményt kérni tőletek,mert szerintem nem épp a legjobb (túl csajos vagy nem is tudom,nem tetszik),de van akinek meg tetszik és érdekel,hogy ti mit gondoltok.

Én 16 éves vagyok,így körübelül ennek a korosztálynak is fogom szerkezteni a blogot. A tartalom most még igencsak egyenlő a nullával,de igyekszem.


A képeket sem nagyon tudom még "profin" elkészíteni és lefotózni,de igyekszem!:)


Ez lenne a blogom:

[link]


Valami letisztultabbat szerettem volna összehozni,de ilyen lett. Mit gondoltok? Bármilyen építő jellegű kritkát szívesen fogadok,mert tényleg szeretnék egy jó blogot!:)

Még csak most kezdtem ismerkedni ezekkel a képszerkeztőkkel meg blogszerkeztőkkel,szóval így nézzétek. Köszönöm.



2013. márc. 23. 20:31
 1/10 anonim válasza:
Elolvastam a blogodat, de bocsi, nem igazán esett le, pontosan mit is akarsz ezzel... ez most amolyan tanácsadó blog? Vagy csak azt akarod megmutatni, hogy te mivel fested a körmödet?
2013. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szép a kinézete, nekem kimondottan jólesett a szememnek az oldal színe, meg a háttér

a tartalom is tetszett, jók, szépek a képek

felvettem a könyvjelzők közé :)

2013. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem tudom, hogy miről szól(na) a blogod, képeket teszel fel, és mit csinálsz velük? Ha nagyon semmit, akkor unalmas lesz, na de ez mellékes.


A háttér, olyan ne. A képek úl nagyok, lehetnének kisebbek, hogy több is látszódjon a háttérből (?)

A háttért meg kéne változtatni, mind1, h milyenre, másra :)

2013. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. márc. 24. 08:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellemes hangulatot áraszt a dizájn, a színek ideálisak, a háttér nem hófehér, a betűk nem feketék, nem fárasztó a szemnek. Az a legnagyobb hibája a legtöbb blognak, hogy belefájdul az ember szeme.
2013. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem iszonyat giccses. túlsok a háttér. meg a tartalom is olyan össze-vissza.. a fejléc se valami szép :S ez a comic sans irás meg rettenet.
2013. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy a tartalomtól most létszíves tekintsünk el.

Amúgy köszönöm a válaszokat.

És fogalmam nincs,hogy milyen Cosmic Sansról beszélsz,mert nem azt a betűtípust használom..

2013. márc. 24. 14:03
 8/10 infomoly ***** válasza:

A háttérnél oldalt látszik, hogy hol van összeadva. Tehát olyan képet (tile) kellene keresni, amiből folytonos hátteret készíthet a blogspot. Seamless-ként keresd. Vannak ingyenesek is, csak meg kell találni.


Nekem a régi blogod kinézete jobban tetszett. Valahogy a virágos háttér nem igazán jó. Elvonja a figyelmet a fotókról. Szóval a fotók sokszínűek és jó hogy nagyok. A háttér meg vagy egyszínű, vagy nagyon apró mintás, hangsúlytalan legyen.


Amúgy rengeteg ingyenes blogspot-os sablont lehet letölteni.

Lehet, hogy a 3-féle font már túl sok.

2013. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsot. Én sem vagyok melegédve a kinézettel,de igazad van,elvonja a képekről a figyelmet és együtt már túl sok hatást kelt.

Köszi,hogy írtál!:)

2013. márc. 24. 21:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia nagyon világosak a betűk a háttérhez!

amúgy lehet olvasni foglak :)

2013. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!