Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sajna fültisztó pálcikával...

Sajna fültisztó pálcikával kicsit megnyomtam belül a fülemet és olyan "bedugult" érzésem van, már vagy 2 órája. Hiába próbáltam bármit, nem akar "kipattani". Mi legyen? Holnap menjek el megnézetni orvossal?

Figyelt kérdés
fül,baj
2013. márc. 24. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:

eleve nem kéne fültisztító pálcával fület pucolni

meleg vízzel öblítsd le a türcsid csücskét és azzal mosd ki a füledet inkább

de menj orvoshoz nehogy az legyen h kiszívni kelljen a dolgokat

2013. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

PRóbáltam a törülközős módszert , nem lett jobb ,Ebből holnap orvos lesz :S Mit ajánlatok estére, hogy javuljon reggelre ? Borogatás ?


Amúgy mit használjak pálcika helyett ,hogy eltünjön a fülzsír ? (eddig bevált,csak most valahogy nem is tudom, "túldugtam" )

2013. márc. 24. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:

mondom türcsi nekem az a legjobb ha van valami de én csak vízzel kimosom általában mázlim...

de ne told hátrább a zsírt semmivel

próbáld meg mondjuk...

van otthon zsebmelegítőd v arcmelegítőd? tudod mait forró vízbe kell rakni:)?

2013. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,valszeg betoltad a zsírt.Kimossák,nem fáj.
2013. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kimossák ? Van hasonlítási alap,mihez fog hasonlítani? Mennyire lesz "rossz érzés" ? (ha már nem fáj) Illetve ez mennyi idő vesz igénybe,úgy értem hogy 10-20 perc,vagy akár fél óra is lehet?
2013. márc. 24. 21:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenesetre,hogy aludjak este hogy ne rosszabbodjon a helyzet ? Féloldalasan,háton? (Gondolom ne a "bajos" fülemen)
2013. márc. 24. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam nemrég. Lecsesztek, hogy a fültisztító nem fültisztításra való, és többet a fülem közelébe se kerüljön. :D Amúgy fültisztításra elég, ha a kagylót kitörlöd vízzel, aztán szárazra, beljebb nem szabad tényleg. Szokj le róla. :D

Fülészeten 5 perc alatt kimossák, nem fáj amúgy, csak ha be van gyulladva a füled, de valószínűleg nincs ilyen gondod.

Otthon meg ne csinálj vele semmit, mert mindennel csak rontasz már rajta. Víz ne kerüljön bele, melegíteni hiába, mert nem olvasztja meg, és végképp ne piszkáld!

Aludni igazából szerintem mindegy, ahogy nem fáj - már ha fáj egyáltalán. Logikusabb, ha a bedugult fülön alszol, onnan akkor csak kifele folyhat maximum (de nem fog szerintem). Ne szenvedj és ne ronts tovább a helyzeten, reggel irány a fülészet! :)

2013. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés köszi :)
2013. márc. 25. 00:10
 9/9 anonim ***** válasza:
5 perc az egész,olyan érzés,mintha víz menne a füledbe(meglepő:-)) és enyhe nyomást érzel.A víz langyos.
2013. márc. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!