Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Először mennék szoláriumba,...

Először mennék szoláriumba, tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, nagyon sápadt, fehér bőröm van, ezért gondoltam, hogy egy picit szeretném ha lenne valami színem, ameddig nincs itt a nyár és nem tudok napozni. Több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban:

-Első alkalommal körülbelül mennyi időt ajánlanátok? Elég fehérbőrű vagyok.

-Meztelenül, vagy boxeralsóban érdemes szolizni? Mármint a nemiszervnek nem árt a szoli?

-Ha állószoliban megyek, akkor érdemes felfelé nyújtott kezekkel állnom, hogy mindenhová elérjen?

-Folyamatosan erősen összezárt szemekkel kell lenni, igaz?

-Én döntöm el, hogy mikortól számoljon a szoli visszaszámlálója? Szóval akkor indítom ha majd nyugodtan levetkőztem, elhelyezkedtem, ilyesmi?

-Melyikben van melegebb? Csak mert olyan túlzottan a dögmeleget nem nagyon bírom.

-Szoli után le szoktak azonnal zuhanyozni, vagy ilyen időben még az is elég, ha szoli után hazabuszozok és ott tusolok.


Köszönöm. :)


2013. márc. 25. 11:23
 1/3 anonim válasza:
Szia,első alkalommal max 6percre menj,de ez függ a csövek erősségétől,ha nagyon erős akkor csak 4re menj.Mindenképpen meztelenül szolizz így lesz egyenletes barna a bőröd.Ha állóba mész akkor igen,felfelé kell nyújtani a kezeidet azért van bennük kapaszkodó.Mindig tartsd csukva a szemedet,nem muszáj nagyon erősen,mert ha rendszeresen ráncolod a szemöldököd a ráncokban világosabb marad a bőr.Ahova én járok ott úgy van,hogy a pultos lány elindítja amikor bemész és onnantól 3 perced van levetkőzni,ha viszont előbb elkészülsz akkor van egy gomb amivel el tudod indítani,ezt szerintem a legtöbb helyen így van.Mindegyik gép meleg ha sokan voltak előtted,de van ventillátoruk és sokban van klíma is.Otthon tusolj mindenképp,de ha használtál krémet akkor várj 2-3 órát,hogy a krém rendesen beszívódjon és kifejtse a hatását.Remélem segítettem.
2013. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen, még az az 1 kérdésem lenne, hogy a kiálló anyajegyeket letapasszam, vagy a szolizás nem árt nekik?
2013. márc. 27. 13:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah és mégvalami, levetkőzni ott kell a kabinban, és a mobiltelefon meg egyéb dolgoknak semmi bajuk nem lesz, ugye? Vagy azt előtte adjam le?
2013. márc. 27. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!