Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a tél, tavasz,...

Szerintetek a tél, tavasz, nyár, ősz típusú hölgyek/lányok között melyik típus a legszebb?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Tavasz !
2013. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a típustól függ, mert minden típusúban vannak nagyon szépek meg kevésbé szépek is :)
2013. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez az évszak-elmélet az utolsó, ami közrejátszik abban, hogy valakit szépnek találok-e. Sokkal fontosabban a vonásai, az arc szimmetriája, a szeme, mint az, hogy olívás árnyalatú a bőre, vagy áttetsző rózsaszínes. Tökmindegy.
2013. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ember szépségét nem a haj- a bőr- meg a szemszíne határozza meg.
2013. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem az határozza meg, mindenféle színben és árnyalatban lehet szép valaki. Meg mindegyik típusban lehet ronda is.

Ami nekem mondjuk tetszik, az ha valakinek természetes világosszőke, szinte fehér haja van. Az olyan különleges. Én sem vagyok mondjuk egy szokványos kinézetű. Tél típus vagyok, hófehér bőröm van, a hajam természetes fekete, a szemem is annyira sötét, hogy szinte fekete. Nekem ez is megfelel, szeretem az ilyen átlagtól eltérő dolgokat. :)

2013. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Amelyiknek nagyobb a melle.../Hihihi
2013. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem a nyári lányok
2013. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a tél típusúak a legszebbek. Én nyár vagyok, nekem ez tetszik legkevésbé ( mindig az kell, ami nincs tudom)
2013. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tél.
2013. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!