Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt tudom hogy edp a legeröseb...

Azt tudom hogy edp a legerösebb aztán edt aztán edc, de van olyan a rossmannba, dm-be hogy natural spray ez gyengébb mint az edc? Mert nagyon olcsó 1000 néhány 100 forint

Figyelt kérdés

erröl van szó

[link]



2013. márc. 26. 17:25
 1/3 anonim válasza:

Igen, ez a leggyengébb változat, az edc-nél is gyengébb az illata. Szerintem, ha van egy kis pénzed és olyan illatot szeretnél, amiből elég 1-2 fújás és legalább 2-3 órán át tart az intenzitása, akkor minimum edt-et vegyél.

Nekem van egy Esprit natural spray-m, kb. 3-4 éve ott porosodik a szekrényemen, mivel közel sem nevezhető parfümnek.

22/F

2013. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha köszi, én a diesel plus plus-t néztem dm-be vagy rossmannba lehet kapni vagy valahol ami nem online? és annak meddig tart az illata?
2013. márc. 27. 16:52
 3/3 Molnár Ádám01 ***** válasza:

Sziaszia!

A Magyar piacon nagyjából az EDP a top, de az igazi illatszer a Parfum de Toilette (Parfum).

A különböző elnevezésű spray-k nem tudom mire jók, hogy azt mások órákig érezzék Rajtad arra biztosan nem.

Én azt javaslom, hogy nézz körül az igazi minőségi termékek között, ami férfi illat esetén EDP+ az én olvasatomban.

2013. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!