Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki már a piercin...

Szerintetek ciki már a piercing száj felett? Megvan még a lyuk de nem hordtam terhesség alatt. Gondoltam visszateszem, egyáltalán nem gáz már ez anyaként?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy páran annak tartanák,de szerintem max "lazában" néznél ki vele,ezt majd a gyereked nagyra fogja értékelni később
2013. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem orrpiercingem volt és a kórházban császár előtt minden ékszert ki és le kellett venni. Ott valahogy elkavartam, aztán nem tudom mi történhetett, de úgy éreztem, hogy már nem is hozzám való az orrpiercing :) fura, mert nekem is van egy pici pötty az orromon, de nem vészes. Attól, hogy anyuka lettél, az egyéniséged szerintem nem változott, én már betöltöttem a 30-at, amikor szültem és úgy éreztem, hogy huszonévesen jól nézett ki, harmincon túl inkább már nevetséges. Nekem például soha nem tetszettek azok a nők, akik görcsösen akartak fiatalok maradni, mindig bohóc benyomását tették rám.
2013. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Mármint Monroe piercing? Szerintem az nem csak anyaként gáz. Nekem jobb oldalt, a szám alsó részében volt, de már 2 éve nem hordom (be is nőtt a helye már rég), pedig az egy fokkal ízlésesebb.
2013. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha jól áll és van hozzá stílusod, akkor szerintem tedd vissza nyugodtan, nem kell beszürkülnöd csak mert anyuka lettél. :)
2013. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is tedd be,utolsónak igaza van :)
2013. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fajta piercing úgy igazán senkinek nem áll jól, de ez kortól független, szóval, ha neked tetszik, hordd:)
2013. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem is ott van pici pöttyöm, én most is hordom terhesség alatt, és anyukaként is tervezem hordani :)
2013. márc. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Anya vagyok, és 6 piercingem van, 4 tetoválással. Mindet szülés után csináltattam, 25 éves vagyok. Egyszerűen magamnak csináltattam, és NEKEM tetszik, így másnak a véleményére nem adok. Meghallgatom, de nem fogadom meg. Ha úgy érzed, hogy vissza szeretnéd tenni, TEDD! Ne befolyásoljon az, hogy anya vagy. Ugyan olyan ember vagy, ugyan olyan jó anya, mint akinek nincs piercingje! Ez ne befolyásolja szerintem. Ha szeretnéd, tedd vissza, nem ciki szerintem.
2013. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bogcsika22 ***** válasza:
szerintem nem az.
2013. márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!