Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Glamour újságról?

Mit gondoltok a Glamour újságról?

Figyelt kérdés
Tini vagyok és szeretném ezt az újságot mert sok jó hallottam róla, és mondták hogy jó tippeket ad! Mikor jelenik meg pontosan? És hány forintba kerül? Divattippeken kívül miket tartalmaz még? Jók a tippek, mennyire hasznos újság? Addig nemszeretném megvenni míg nemtudom hogy milyen. Vagy van esetleg más DIVATÚJSÁG amit ajánlotok?
2013. márc. 27. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát sztem nem annyira drága h ne érjen meg egy próbát :D


Én szoktam venni, divat tippek jók bár vannak benne elborult dolgok (többszázezres cipők stb), gyakran ismétlik magukat, a cikkek néha kicsit bugyuták v hát nemtom :) de amúgy szertem mert érdekes és jó sok idő elmegy mire végignézem.


Én még ajánlom a Cosmopolitant, ha nem is a fő témája a divat, de elég sok van benne, ill. Marie Claire, az picit komolyabb. Vannak még kifejezetten divat ujságok de azokban nekem túl drága ruhák vannak bár ötletmerítésnek azok is jók :)

2013. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó újság:) Rendben, köszönöm, és még azt szeretném hogy kapható még a márciusi száma?
2013. márc. 27. 23:08
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy már megvan az áprilisi is??
2013. márc. 27. 23:14
 4/11 anonim ***** válasza:
595 Ft a mostani szám, megéri megvenni, mert vastagabb, mint általában (bár elég sok benne a reklám), és vannak benne Glamour napi kuponok, amikkel kedvezményesen (20-50%) vásárolhatsz csomó helyen.
2013. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már elfogyott itt nálunk, de következő hónapban megveszem elsőként! mikor fog megjelenni? vagy mikor jelenik meg általában?
2013. márc. 28. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egy ideig vettem, de egyre-másra csalódnom kell benne. Egyszer azt a megfogalmazást olvastam róla, hogy Cosmo mínusz szex, és tényleg valahogy így van. A cikkek sem túl érdekesek, és az újságnak kb a negyede reklám. Jó tippek vannak benne, viszont egy csomó divattal foglalkozó részen átlapozok, mert ami a kifutókon jól mutat, az az életben gáz (mint mostani számban a fekete sminkek - valaki tényleg utcára menne így?).

A legtöbb újságban, amit régebben vettem, csalódtam, ezért inkább a neten nézek magazinokat, blogokat. Jobban jövök ki anyagilag, és gyakrabban frissülnek:)

2013. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És írnál nekem ilyen blogokat?
2013. márc. 28. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
én a Glamourt szeretem legjobban, a Cosmót nem. Bár az utóbbi időkben ritkán veszem meg, inkább a honlapját nézegetem.
2013. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 év után most vettem meg újra, a kuponok miatt, de nagyot csalódtam benne.. Igaz, nem vagyok az a fajta nő, aki onnét vesz öltözködési tippeket, de más fajta témákat szívesen olvasgattam, mert szórakoztattak. Most már párkapcsolatról sem volt téma, felnőttes jellegű cikk sincs benne.
2013. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ez az újság kb. mikor jelenik meg? a hónap elején? közepén? mikor?
2013. márc. 28. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!