Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni és hogy...

Mit kell csinálni és hogy kell kinéznem?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék fotómodellnek jelentkezni. De nem tudom hogy mit kéne csinálnom és hogykéne kinéznem. Az is baj, hogy egy kicsit visszahúzodó vagyok. De nem vagyok szégyenlős. Natús smink meg ilyenek talán...

És hogyan érjem el hogy ne legyek olyan visszahúzodó?


2013. márc. 29. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ám 169cm és 50kg vagyok. Mellben:86cm, derékben:60cm, csípőben:86cm
2013. márc. 29. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy, modelleket 173 cm fölött keresnek. Sportos testtel, szép bőrrel, karakteres arccal. És nem túl nyerő a visszahúzódó típus, mert az szokott visszahúzódó lenni akinek nincs önbizalma, az meg ne legyen modell...
2013. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha 18 alatt vagy akkor készíttess portfóliót és azzal vágj bele.:)
2013. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

NEM KIFUTÓMODELL SZERETNÉK LENNI. EZT LE IS ÍRTAM, HANEM FOTÓMODELL. AZ AKÁR 150 CM IS LEHET CSAK JÓL NÉZZEN KI.

Csak egy kicsit vagyok visszahúzodó. Amúgy elég jól tudok beszélni. Akkor leszek visszahúzodó ha olyan emberek vesznek körül akik buták. Amúgy elég szép a börőm is, és az arcom is karakteres.

2013. márc. 30. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!