Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megváltozhat a mellem formája?

Megváltozhat a mellem formája?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem 21 éves, és néhány hónappal ezelőttig nem viseltem még normális melltartót, csak azt a vékonyabb fajtát, ami nem igazán tart, nem merevítős... és nem tudom, nevezhetem-e melltartónak. Mindig is ilyet hordtam, mivel ilyet vett nekem anyukám, és ezért van, hogy a melleim lógnak, egyáltalán nem jók. Sosem szerettem őket. Eddig próbáltam nem foglalkozni vele, de azonban öt hónapja van barátom, és még akkor is, ha azt mondja, tetszik neki, szeretném, ha kicsit jobban néznének ki. Kicsit nagydarab vagyok, de a mellemre nem igazán hízom, meg hát akkor sem néznének ki sokkal jobban szerintem. Mostanában mindig rendes melltartót hordok, kivéve otthon, és két napja elkezdtem kenegetni szőlőmagolajjal, mert olvastam, ez jót tesz. Ha ezentúl csak normális melltartót hordok és kenegetem az olajjal, egy idő után lehet normálisabb a mellem formája és nem annyira puha mint most? Jó lenne. Úgy három hónapom van addig, hogy találkozom a barátommal, és szeretnék kicsit jobban kinézni. Esetleg más tippek?

Kérek mindenkit, csak akkor írjatok, ha normálisan válaszoltok a kérdésemre. Köszönöm!



2013. márc. 30. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Pont, hogy a drótos melltartók miatt szokott lógni a mell, mert az megtartja a melleket és a mell saját magát utánna már gyengébben képes megtartani. Ez a lógás mellforma miatt lehet, egyáltalán nem azért, mert olyan melltartót hordtál, ami kíméli és edzi a melled tartó izmát.
2013. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a masszázs segített, keress rá a neten: feszesítő mellmasszázs stb :)
2013. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem cseszegetés, de tényleg 21 éves vagy???


Hiába hordasz bármilyen melltartót, nem lesz tőle keményebb. Egyszeűen ilyenek, fogadd el. A kenegetéssel a bőr szebb lehet, puhább, bársonyosabb, de maga a mell formája és "állása" attól nem lesz más.


Ha nagydarab vagy, ahogy írod, inkább menj el tornázni, 3 hónap alatt ha csodát nem is, de azért látható eredményeket el lehet érni, persze nemcsak a melleden, hanem az egész testeden.

2013. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!