Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki adjon választ, kérem!...

Valaki adjon választ, kérem! Ez nagyon nagy akadály? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég sokan írták, hogy modellek szeretnének lenni, stb. Én most azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy bár már fotóztak magazinnak, de ott amatőreket kerestek, és az a helyzet, hogy elég alacsony vagyok-160-160 cm, és nem hiszem, hogy fogok még nőni. Ennek ellenére nagyon szeretnék modellkedni, és csak ez az egy hátránya van. Mindenhol a 170 cm fölötti modelleket alkalmaznak? Valaki, írjon! Köszönöm.

2013. ápr. 1. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha egy névtelen, béna ügynökséghez mész, felvesznek így is, meg kötnek veled szerződést, csinálnak neked portfóliót, de munkát nem adnak, mert egyrészt az ilyeneknek nincsenek kapcsolataik, csak leszívják az ember pénzét, másrészt nagyon alacsony vagy. Ez nem egyszerű probléma, sok mindent okozhat. Sajnos nem lehetsz profi modell, de van egy csomó más munka is, ami hasonlít ehhez.
2013. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fotómodell lehet egy alacsony lány is. Annak nincs akadálya.
2013. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha csak magazinfotózásra jelentkeznék, nem pedig kifutóra? vagy ott is számít a magasság?
2013. ápr. 1. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nincs olyan hogy valaki csak fotómodell. Ha jelentkezel egy ügynökséghez akkor is a 173 a minimum, ráadásul nem is te döntöd el hogy milyen modell akarsz lenni, hanem az ügynökség közvetít olyan embereknek akiknek pont te kellesz. Ebből maximum két centit engednek de csak akkor hogy ha olyan lehetőségeket látnak benned amit másokban nem. A magasságot nem véletlenül találták ki, a modelleknek vékony alak és hosszú láb kell, egy 160 centis lányon a testzsír sem oszlik el olyan egyenletesen mintha magasabb lenne, a képen látszik is hogy alacsonyabb.
2013. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 1. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olvastam valahol(mondjuk mindenhol mást írnak)hogy Kate Moss 168 centi.. láttam már kifutón, de inkább fotómodell:)
2013. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!