Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szeplőket hogy lehetne...

A szeplőket hogy lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés
Hát tudjátok úgy érzem mit ha bőrhiba lenne és sokszor csúfoltak is vele és nagyon el szeretném tüntetni...(alapozó,púderen kívül)

#Szeplők..:S
2013. ápr. 1. 17:01
1 2
 1/13 anonim válasza:

kozmetikus lenne a legeredményesebb szerintem..

de én azt olvastam h a citrom levével is lehet halványítani..de lehet hogy ki fogsz pattogni tőle. de egy próbát megér, nem?:)

2013. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én is szeplős vagyok, de engem nem (annyira) zavar. Barátkozz meg vele, ne tekintsd hibának. Sok ember szerint aranyos a szeplő. Tartós megoldás nem hiszem, hogy van, szóval csak fogadd el, ettől lesz a kinézeted egyedi ;)
2013. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Erős fényvédőt használj ha kimész bárhova, kerüld a napot, akkor idővel elhalványodnak, szinte egybeolvadnak majd a bőrrel. Eltüntetni nem lehet teljesen, mivel a nap előhozza mindig újra.

Amúgy meg én is szeplős vagyok, pont ez tetszik rajtam legjobban a pasiknak, szóval semmiképp nem hátrány, nehogy azt hidd, max az éretlen kisgyerekél szokás emiatt a csúfolódás.

2013. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

egyedi vagy, ez lesz a szexepiled, gondolom tini vagy még, azért zavar(csúfoltak vele).

Van, akinél idővel elmúlik, anyukám is tetőtől talpig "pulykatojás " volt, mára csak az arc T vonalában van neki.

Tudtommal nem lehet eltüntetni őket, de én nem is tenném: szép nő leszel, no para ! :)

2013. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A szeplő szexy ;) ne tüntesd el. :)
2013. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :D
2013. ápr. 1. 17:10
 7/13 vagyokakilehetek ***** válasza:
photoshoppal :D
2013. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem és jól néz ki a szeplő. Ne tüntesd el! :D

16/F

2013. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem mindig tetszettek a szeplők egy arcon!! minek eltüntetni?! :)
2013. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is szeplős vagyok, de utálom. már próbáltam a citromlevet, egy kicsit halványabb lett, de nyáron megint látszik. úgy utálom, remélem,hogy egyszer eltűnik...
2013. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!