Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a legegyedibb a stílusodban...

Mi a legegyedibb a stílusodban? Ami nincs nagyon másoknak és csak azért találtad ki, mert neked tetszik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 13:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én színes (türkiz, zöld, kék, barna) szemceruzát használok.Körülöttem mindenkinek fekete, de az nekem nem áll jól, sokaknak sem, akik azt használnak...
2013. ápr. 2. 13:14
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszem, hogy előttem még soha senki nem használta, de nekem mániám, hogy a legunalmasabb outfitemet is feldobom valami oda nem illővel. Pl. volt olyan esemény, ahová a fekete koktélruhámhoz kékeszöld rúzst kentem fel. De nagyon gyakran hordok alapvetően fiú ruhákat nőies darabokkal párosítva (akár nadrág, cipő, csokornyakkendő, ing, póló). Imádom a kalapokat, csokornyakkendőket meg az oxford cipőket.

És képes vagyok még a zöldségeshez is leugrani flitteres nadrágban meg erős sminkben.

21L

2013. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy saját készítésű darabokat is belerakok, illetve, amiket pl. a Burdából nézünk meg, és anyummal kicsit átalakítva megvarrjuk. De leginkább a saját készítésű cipőket szeretem, eddig mindenki megdicsérte, pedig nem volt nagy kunszt.:D A jövőben tervezek majd még 1-2 ruhadarabot megcsinálni, olyat, amilyen senkinek nincs:))
2013. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én egyedi ingeket hordok(alatta trikóval)

olyan ingek amikett nem találsz a kinaiban

pl: [link]

mint jade-en

2013. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran veszek kínaiban ruhákat, amit aztán átalakítok a felismerhetetlenségig.
2013. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a közelemben senki nem csinál semmit a hajával, csak legfeljebb kivasalja és felköti, vagy csak ki van bontva, én meg mindig csinálok valami frizurát, és folyton hordok ékszereket.
2013. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A hajam a legegyedibb. Semmi extra fazon vagy szín, de a combom közepéig ér. Ilyen tuti nem sokaknak van. Alapból elég érdekesen nézek ki, mert fehér bőröm van fekete hajjal és szemmel, meg szinte mindig fekete felső van rajtam, ezzel tetézve a kontrasztot. :D
2013. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindig kalapot hordok. Nem tudom mért, nekem tettszik.
2013. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Amúgy igen, hát én is eleve érdekesen nézek ki, mármint hófehér bőröm van, koromfekete hajam (eredeti, nem festett) és zöld macskaszemeim, szóval...

2013. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igazából nagyon göndör barna hajam van, és a környezetemben mindenki szögre vasalja a haját. De amin sokszor meglepődnek, hogy egy olyan zakóhoz, ami nem épp a legelegánsabb, de zakó, felveszek egy hótaposó bakancsot. És meglepődnek, hogy milyen jól tud kinézni. :D
2013. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!