Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen arcvonások, testalkatok...

Milyen arcvonások, testalkatok, színek jellemzőek a magyarokra?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,de ez engem is érdekelne.
2013. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jellemző szerintem annyira, mert nagyon kevert nép vagyunk. És hiába mondják, hogy a nők nagy része duci, ez nem igaz, 20 alatt kb mindenki piszkafa, akit én ismerek. Mindenféle típusú ember van, de természetesen barna hajúból a legtöbb. Viszont egy valami tuti igaz ránk: nagy részünk képtelen ízlésesen öltözködni. Kint Olaszországban, amikor télen kint jártam, mindenki ízléses volt, és szép, nem tudom hogy és miért, de egyszerűen minden nő gyönyörű volt, stílusos, és nem ribancosan, mint a magyar lányok nagy része:) :/ De ez csak az én véleményem:))
2013. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A régi magyarokra (mint törzsre) a mongolos vonások voltak jellemzőek.

Manapság már annyira kevertek az emberek itt Közép-Európában, hogy nem lehet egy típusba besorolni őket.

2013. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én bejártam egész olaszországot, életem is kint, de hogy azok izlésesek lennének? Pont az ellenkezője, és még igénytelenek is a digók, főleg a nők. A magyarok igaz, hogy nem divatbabák, de többségük ápolt, ami a legfontosabb.
2013. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, tényleg kevert nép vagyunk már, és régen a mongoloid vonások jellemezték a magyarokat (alacsonyabb testalkat, kerek arc stb) ez még most is látszik, sok magyar ebbe a típusba tartozik. aztán ugye a török keveredés, sötétebb tónusú haj, szem, magas, vékony (vagy középmagas) testalkat, majd az orosz keveredés, kerek arc fehér bőr világos haj, szem.


ezért van az, hogy amíg pl ha azt mondom,hogy spanyol, olasz, vagy mondjuk orosz nő, akkor kb mindenkinek egy meghatározott típus jut eszébe, mondjuk


spanyol nő: [link]


orosz(vagy akármilyen szláv) nő: [link]


míg a tipikus magyar nőről nem lehetne belinkelni egy konkrét képet, mert míg én pl a spanyol típusba tartozom, rengetegen olaszos vagy szlávos vonásokkal rendelkeznek. szerintem szép ez a változatosság.:)

2013. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!