Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Görbe lábú lányból válhat még...

Görbe lábú lányból válhat még balerina?

Figyelt kérdés

#láb #tánc #balerina #remény #balett #rossz láb #istenemmiértnemszülettemjólábúnak
2013. ápr. 3. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
nem
2013. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
kizárt.
2013. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
soha
2013. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szuper.
2013. ápr. 4. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
pláne nem, ha már elmúlt 10 éves. A balettintézetbe ugyanis akkor kell felvételizni. Ja, ehhez kb 4 éves korban kell kezdeni a balettet!
2013. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csipisz, négy évesen már balettoztam.
2013. ápr. 4. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Na drágám! Csipisz neked a jó édes anyukád, akinek ezt a kérdést fel kellett volna tenni! Majd akkor beszélj velem így, ha együtt őriztük a libát. Egyelőre még nem így van. Te meg gondolom, nem a balettintézetbe jársz. Innentől kezdve nincs miről beszélni.


Ja, gondolom, a balet tanárod is felhomályosított már, hogy lehet-e belőled balerina, vagy nem. Bár gondolom, ha itt kérdezel, már tájékoztatott, hogy nem.

2013. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

godness, te meg a jó magyar hozzáállásod. tény: ahhoz, hogy felvételt nyerj egy társulatba, nem kell feltétlenül balettintézetbe járni, csak a tudásod legyen meg.

a másik. a balettmesteremmel volt erről egy két óás beszélgetésünk, ő elmondta, hogy nehéz lesz, és sokkal nehezebb, mint egy szép lábú lánynak, de nem lehetetlen.

nézd. választ vártam, felpontoztam az előttem hozzászólókat, nem kértem kisregényt arról, hogy miért kell balettintézetbe járnom.

mert nem kötelező.

egyszerű volt a kérdésem, az igen-nem feleletek tökéletesen elegek a számomra.

ps. : érzem rajtad, hogy szereted a még nem dolgozó balerinákat... sugárzik rólad a megértés, barátom

2013. ápr. 4. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Tény, hogy rosszabb esélyekkel indulsz, mint azok, akiknek szép lábuk van, de semmi sem lehetetlen!

Szerintem ne add fel! Egy életen át bánnád.

És gondolj arra, hogy a táncnak nem csupán a lábakról kéne szólnia...nem alacsonyíthatjuk le ennyire ezt a művészetet!

Én szurkolok:)

2013. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem sikerült.:)
2018. ápr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!