Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy fiú franciát tanul?

Ciki, ha egy fiú franciát tanul?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
??? :D
2013. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen kérdésektől indulnak pusztulásnak az agysejtjeim...(Ráadásul még rossz kategóriában is van.)
2013. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet igazságalapja, most voltam a wikipédián és nézd meg mit találtam: [link]
2013. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mindenki, aki a munka kedvéért, társadalmi megfontolásból, kedvtelésből vagy bármilyen más indokból franciát tanul és az illető férfi, az ciki. Ez így van, ez bizonyított. De ha más nyelvet tanulsz vagy nem férfi vagy, akkor az nem ciki. Ebben így van benne a logika pontosan ahogy írom. Most pedig megyek, visszateszem a pisztrángjaimat a vízbe, mert épp levegőhöz szoktatom őket, azonban egy kis késő esti repülés is kell, ha meg akarom velük nyerni az idei 100 m-es síkrepülést. Ehhez legmegfelelőbb táplálék szerintem a kölesmag, hiszen a pinty is azt eszi és nézzenek oda milyen jól röpül.
2013. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem vaze, a ciki az, hogy ilyen kérdéseket tesz fel.
2013. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, hogy francia(bugyit) hordassz, témakör jó megválasztása miattXD..


Amúgy, én nem szeretem a franciákat, de nem hiszem, hogy valaha is hallak beszélni, úgyhogy tanulj csak:D.

2013. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Hát, az tény, hogy a francia a legb*zisabb nyelv ami férfi szájából hangozhat. Inkább olasz,spanyol, vagy orosz.
2013. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
miért lenne ciki?
2013. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

7-es válaszoló!

kikérem magamnak hogy a francia nyelv b..is!

Fiú vagyok és nekem nagyon tetszik ez a nyelv!


Ja és lenne egy kérdésem azoktól akik szerint ciki ha egy férfi franciát tanul:

MIÉRT KELL A NYELVEKET IS NEMEKHEZ KÖTNI????!!!!olyan sok minden van nemhez kötve ez már így is eléggé túl sok akkor most mi ez az új h.lyeség hogy már a nyelveket is nemekhez kötjük??? -.-

2013. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak tanuld szépen, és jól a franca nyelvet.

Egy csöppet sem ciki.Mindenkinek ajánlott nagyon szép nyelv.

Teljesen kivagyok akadva amikor megkérdezik vajon ha a hímnem beszéli. A nyelvek tudása nincsen nemhez kötve.

Érdekes!!! Én még nem olvastam azt, hogy ciki- e angolul, németül, magyarul, stb. beszélni a férfi népnek.

Aki azt írja, hogy ciki,

Az nem tudja melyik idegen nyelv a legszebb!

Ragozhatjuk.

Magyar, spanyol, francia, olasz, norvég, és mind mind értékes nyelv, ha jól tanulja az aki szeret bármilyen nyelvet tanulni.

Én imádom a francia nyelvet.

Lágy és dallamos.

Ha kell akkor férfias.

Tanuljad!

Ne enged, hogy kedvedet szegjék, mások negatív véleménye!

Plusz, ezzel a nyelvel remekül ellehet helyezkedni külföldön is. Nézd meg a Wikipédiában, hogy mennyi országban beszélik a franciát.

Sok sikert a tanulásodhoz!*****

2013. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!