Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Face Model és Artmodels...

A Face Model és Artmodels ügynökségeknél kell fizetni? Vagy van olyan hely (Budapest) ahol nem kell?

Figyelt kérdés
modell

2013. ápr. 5. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha látnak bennek lehetőséget, akkor Attractive ügynökségnél nem kell, oda neten lehet jelentkezést beadni.
2013. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg még Visage, Ikon?
2013. ápr. 5. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ott sem, de Icon-nál csak téged fedezhetnek fel, te nem küldhetsz be jelentkezést. (Én kaptam egyszer e-mailt tőlük, nem tudom hogy találtak meg, de végül nem fogadtam el az ajánlatot, mert fiatalnak éreztem ehhez az egészhez magam, de ha valahogy mégis kapcsolatba kerülnél velük, akkor mindenképp legyél lelkes és érdeklődő.)

Kb amúgy ez a három megbízható ügynökség: Attractive, Icon, Visage. Nyilván ezért is innen vannak a híresebb modelljeink. :)

2013. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

VM, ICON, Attractive, Visage és Fave is okés. ezeknél nem kell fizetni:))

és az utolsó válaszoló valamit nagyon rosszul tud:DD Az iconhoz is lehet természetese jelentkezni és nem csak ők tudnak felfedezni.xdd

2014. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Face
2014. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!