Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek nem áll jól még rajtam...

Kinek nem áll jól még rajtam kívül a fekete szemceruza?

Figyelt kérdés

Ha csak egy kicsit is kikontúrozom a szemem, borzalmasan nézek ki. Mi lehet az oka? Én arra tippelek, hogy a világos bőröm, hajam, szemem mellett túl harsány a szín. Nem igazán használok fekete sminket, mert olyan, mintha behúztak volna nekem egy nagyot...

Más is küzd hasonló problémával? Csak mert annyi ember használja alap sminkként, mint a szempillaspirált, én meg szinte sosem, mert nem áll jól.


2013. ápr. 7. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem se áll jól mert kicsi a szemem és ez még jobban összenyomja. A vízvonalamra meg alapból nem teszek soha szemceruzát(mindegy milyen színű) mert számomra kényelmetlen érzés kihúzni. :/
2013. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én amúgyse szeretem, max felül kihúzom, de tök véknyan.. viszont alul.. Sokkal kisebbnek tűnik úgy a szemem
2013. ápr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura, mert nekem a fekete pont nagyobbítja a szemem, kiemeli, és a fehér bőrömmel, szőke hajammal nagyon jól néz ki együtt. Mondjuk én mindig fekete ruhákat hordok, lehet nem illene hozzám ha világos, színes cuccokban járnék.
2013. ápr. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jelen! Rajtam is szörnyen néz ki. Próbáld meg azt, hogy a szempillád tövében (alul felül)barna szemhéjpúderrel kihúzod a szemed(a ferde ecsetet használva)

Nekem ez jól áll :) Am nekem is nagyon fehér a bőröm, kicsi a szemem, és így is nagyon harsány vonásaim vannak, hülyén néz ki, ha még jobban kiemelem.

2013. ápr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb világos bőrű-hajú-szemű lánynak nem áll jól, csak azt hiszik. Egy szürke sokkal jobban kiemeli szerintem. :)

Persze van kivétel, de sokkal kevesebb, mint ahány lányon látom. Túl erős, túl sok, túl művi. De hát persze ízlések és pofonok. :D Meg amúgy sem kell mindenkinek ugyanazt az egyensminket hordani.

2013. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

amíg nem volt szemüvegem, mindig kihúztam szemceruzával, és spirált is tettem fel minden nap.

na de a szemüvegem fekete keretű, nagyon jól áll, a szemem is teljesen másképp fest benne mint anélkül. :)

amikor elkezdtem hordani rájöttem, h túl sok lenne, ha ki is húznám, szóval immáron fél éve csak spirált használok.


a hajam festett élénk vörös, a szemem barna, a bőröm pedig fehér mint a "bóti zsír", ahogy a kollégám vicceskedve mondaná :)


nem muszáj amúgy. a szempillaspirál is nagyon szépen kiemeli a szemet, ad egy pluszt, nem is kell túlzásba esni. ráadásul a szemcerka folyton elkenődik, igazgatni, frissíteni kell. a spirált felteszed, és ameddig le nem mosod, úgy marad :)

2013. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagy szemem van, de világos bőröm, szőke hajam és zöld szemem, és nagyon szarul áll a fekete szemceruza
2013. ápr. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsi347 válasza:
Szia! Nem friss a beírás, de gondolom válaszolok. Majdnem hófehér bőröm van, világosabb barna haj és kék, nagy szem. Nekem se áll jól, még jobban nagyítja a szemem. Úgy festek vele, mint egy bagoly. Erre még rátesz a szemüveg is. Ha nem hordom a szemüveget, akkor egy halványabb ezüst pont elegendő. Ha rajtam van a szemüveg (pl.: vezetés), akkor pedig egy kis szempillaspirál a felső szempillámon, ami sokkal kényelmesebb, mert nem kenődik el. : )
2018. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hiába húzok lehelletvékony vonalat; iszonyatosan kiemeli a karikákat a szemem alatt.

(Úgy nézek ki tőle, mint egy rossz drogos)

2018. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!