Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik alak tetszik nektek...

Melyik alak tetszik nektek legjobban?

Figyelt kérdés

[link]


Kort és nemet is lécci! :)



2013. ápr. 7. 11:54
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Hát, össze vissza nézegettem kb 100 kérdést, már nem tudom, melyik volt az.

Annyi rémlik, h egy srác linkelte be válaszul egy csaj kérdésére, hogy ducinak számít-e x kg y magassághoz, vagy valami hasonló. Az volt a válasz lényege, h az 1. neki már vékony, a 2. normális, pont jó, a 3.már sok.

(Szerelem, szex kategóriában volt, az alkategóriára már nem emlékszem.)

2013. ápr. 7. 13:59
 22/29 anonim ***** válasza:
2, 3 !
2013. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyértelműen a 2-es!!! Bőrszínre, alakra, mindenre! (Nekem a 4-es túl barna és túl izmos.)

Amúgy a 3-as sem néz ki rosszul, mármint a súlyfeleslege nem, csak az, hogy nem arányosan van meghízva, a lábai sokkal vékonyabbak, mint a hasa. Ha arányosabb lenne, akkor nekem még az is tetszene. Az elsőnek jók a mellei ahhoz képest amilyen vékony, de szerintem nincs dereka. Ha arányosabb lenne a dereka, akkor ő is nagyon szép lenne. De mondom, a kettes a legjobb, és irigyellek titeket, ha így néztek ki! (Kérdező, és az a csaj aki szerint ő van a képen.:D) 19/L

2013. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Egyik se tetszik annyira. Az 1. vézna, a 2. löttyedt, a 3. dundi, a 4. meg túl izmos.
2013. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

nekem a hármas tetszik a legjobban, aztán a kettes. de eggyik sem annyira jó nő. az egyes és a négyes

nem tetszik

2013. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Egyik se tetszik annyira. Az 1. vézna, a 2. löttyedt, a 3. dundi, a 4. meg túl izmos."


Neked akkor mi tetszik? Az első vékony, a második vékony, de löttyedt(szerinted), a harmadik nem vékony(dundi), a negyedik meg vékony és izmos. Most akkor neked milyen testalkat tetszik? Mert sem a vékony, sem az izmos, sem a löttyedt, sem a dundi, akkor melyik?? A kövér?

2013. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Az anyád p*csája tetszik! Amúgy meg olyan tetszene, mint a 2-es, csak feszesebb bőrrel. A kettes igen is löttyedt, főleg a hasa meg a combjai.
2013. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az anyámat szidod? Köszi, jól van, most heverte ki a méhnyakrákot. Amúgy csak kérdeztem, nem szidtalak, nem bántottalak, és nem voltam bunkó. De a stílus maga az ember, köszi, hogy bemutatkoztál itt mindenkinek. :)
2013. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Na az agyoniskolázottak megint bemutatót tartanak. Az ilyenek miért nem tudják magukban tartani a véleményüket?
2013. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!