Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék porcba fülbevalót....

Szeretnék porcba fülbevalót. Így helyes? (tapasztalatok érdekelnek)

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy porcba CSAK szúratni szabad és alkohollal semmiképpen nem tisztítani. Erre egy oldal, ami ideálisnak tűnik és ezeket állítja. Nagyon gyulladékony a fülem, de írja, hogy gyulladás mentes fülbevalói vannak. Esetleg valakinek van tapasztalata? EZER KÖSZÖNET!

2013. ápr. 8. 21:26
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] itt a kozmetika linkje és itt a fülbevalóé, amit szeretnék: [link]
2013. ápr. 8. 21:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szúrattam , nekem azt mondták alkohollal kezeljem és betadine kenőcs vagy ehhez hasonló , nekem elől hátul volt rajta vadhús 8 hónapig szenvedtem vele fájt, nem tudtam azon az oldalon aludni , így visszagondolva nem érte meg de most 1 év után amikor már minden jó biztos hogy nem veszem ki , viszont ismerek olyant aki beszúratta hozzá sem nyúlt és 10éve ott van neki és semmi baja nem volt vele, szóval próba cseresznye :) sok sikert remélem nem jutsz az én sorsomra :3
2013. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeségeket ír..inkább piercerrel csináld, ő ért hozzá. Nekem azt mondta, aki szúrta, hogy az alkohol szárít, így az nem túl jó, inkább Octenisepttel kezeld.

Plusz ez az oldal azt írja, hogy forgasd a fülbevalót, amit nem szabad..újra és újra feltéped vele a sebet, szóval hagyd békén az elején..

2013. ápr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!