Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Összetett kérdés pasiknak!...

Összetett kérdés pasiknak! Bővebben lent: A vékony combok, fokhagymagerezd popsi tetszik nektek passzos csípő farmerben vagy?

Figyelt kérdés

Írjátok oda hogy pasik vagy csajok vagytok e!

A vékony csontozatú, keskeny csípőjű csajok jönnek be nektek inkább pl.: Barátok Közt Kinga, Zsófi, Alíz,... akiknek fokhagymagerezd, de formás popsijuk van, és kicsit tekernek is, plusz passzos csípőnaciban vannak, esetleg magassarkú, hosszú combok, rés a lábak között picit, olyan 170cm/50 kg arány 85/58/80 fenntről le, v mini szoknya, pici sort, sztreccsnaci


vagy a szélesebb csípőjű, izmosabb combú, vastagabb csontozatú, sportosabb, de formás popsijú, szintén vékony, sportos ruhában öltözködő csajok jönnek be jobban, mondjuk 164 cm 56 kg, A-B s kerek mell körte alkat, ruha: trapéznaci, szabadidő (tréning) naci, torna vagy sportcipő, (deszkás) vászoncipő 82/68/91 fenntről le

vagy elegáns öltözködés mint a hosszú szövetkabát karcsúsítva, ill dzseki alól kilógó csípőig leérő polo,

kosztüm, blézer v. blúz kis térdig érő szoknyával, vagy farmerszoknya sportos cipővel, olyan mint Barátok köztben a Hanna, v Linda Alkata stílusa (sötét hajú 2.)



2013. ápr. 9. 06:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

és melyik tetszik jobban, rendőrnő jelmez (minioverall)

diáklány jelmezek, play boy nyuszis, pom-pom lányos, angyalos jelmez, vámpíros

2013. ápr. 9. 06:30
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
én azt szeretem ha egy nőn van mit fogni, van melle, nem egy piszkafa. és a medencecsontja sem áll beléd.
2013. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

ez olyan löttyedt kérdés,

hisz a pasik egy része a sovány buxákra bukik,a másik része meg a husisakra,

minden zsák megtalálja a foltját,

majd beléd is belédszeret valami 2 fülü pasi,azt szülsz neki 2 gyereket,azt ti is leélitek az életeteket,mint a sok millió sovány-dagadt ember is,

2013. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nekem van párom, de nem vagyok se dagi, se sovány, se melles

csak kíváncsi voltam :)

2013. ápr. 9. 07:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy a Barátok közt alapján állítasz fel kategóriákat...
2013. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ne legyen csontkollekció. A csontot csak a kutya szereti az én véleményem alapján :)
2013. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert azokat sokan nézik, és sokan tudják kicsodák, meg jó példák erre, mert más ismert embert hirtelen nem tudtam mondani, aki olyan magas lett volna, vékony csontú, sovány, de mégis olyan formás alakú, mert igaz kicsi popsija van Kingának, de formásnak látom, kereknek, ahogy a melleit is
2013. ápr. 9. 17:20
 8/11 anonim ***** válasza:
hali kinga zsofi aliz jöhetnek kizárolag csakis vékony alkatu csajok nálam legalábbis.izlések és pofonok
2013. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
van olyan csaj aki nem piszkafa, nem isk övér, és van popója meg combja, de mondjuk melle meg nem nagy van hanem kicsi aránylag, akkor arra a csajokra mit mondtok? Körte alkat :)
2013. aug. 23. 22:47
 10/11 A kérdező kommentje:
pl van aki szereti a mű melleket, meg a feltöltött ajkakat, pedig sok csaj úgy néz ki vele mint egy tranzfesztita, meghát átoperáltatni meg kifesteni magát arra mindenki képes lenne, már ha van rá pénze. Csak sok pasi vékony testet akar meg nagy melleket, attól hogy van melle valakinek még ugyanúgy lehet pálcika, sőt van aki husisabb kicsit de mégis kis mellű, és van aki vékony, de mégis szép. Elég sokan buknak a husis hölgyekre, olyanokra is akik pocisak mondjuk, vagy derekuk is husis nem csak a mellük meg a fenekük
2013. aug. 23. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!