Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tablóképeket alap retusálják...

A tablóképeket alap retusálják, vagy kérni kell külön? Egyáltalán leszedik róla a pattanásokat, szemölcsöket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
alapból megcsinálják
2013. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, az olyan ideiglenes bőrhibákat, mint a pattanás, kérés nélkül kitakarnak. Viszont pl. egy anyajegyet már valószínűleg nem, legalábbis nálunk tavaly nem tették. Nem tudom, milyen típusú/eredetű szemölcsre gondolsz, de számíts arra, hogy ami tartósnak tűnik, ahhoz nem nyúlnak.
2013. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt szeretném még hozzátenni,hogy pl. a fogat ha kicsit letört akkor azt ott hagyják tátongni vagy mi?nem mintha törött fogam lenne csak érdekel
2013. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hát én nem írtam semmilyen megjegyzést a tablóképemhez, és olyan babaarcot csináltak nekem, hogy ihajj, ott eltüntettek anyajegyet is mindent, de gondolom ez meglehetősen cégfüggő.
2013. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

csak pattanásom van, anyajegy is de az nemzavar:). ja amugy szemölcsöm sincs csak az tis úgy megkérdeztem.

A pattanás a lényeg!!

2013. ápr. 10. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ja, osztálytársam is mesélte, hogy a bátyjának még a természetes ráncaiból is retusáltak jópárat, úgyhogy az is elképzelhető, amiről az utolsó beszél.

A pattanások miatt meg ne aggódj, azoknak biztos nem lesz nyomuk.

(2. voltam.)

2013. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, de ha szólsz a fotósnak, hogy ezt meg azt retusálja, akkor ki fogja (ha ki tudja)
2013. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból. Abból kiindulva, hogy én szerettem volna meghagyni a szeplőimet, de nem lehetett, mert "nem egyenletes a bőröm", biztos vagyok benne.
2013. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem retusálták pl.
2013. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!