Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek levágjam a kétcent...

Szerintetek levágjam a kétcentis kisujj körmömet?

Figyelt kérdés
A bal kezemen lévő kisujjamon a fehér rész már vagy 3 centi... egyébként midnig reszelem a körmeimet, most a fehér rész midnegyiken kb egy centi. de a kicsit mindig meghagyom. ti lereszelnétek belőle?
2013. ápr. 11. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
a kicsi miért nagyobb?
2013. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel a 3 cm már elég ronda inkább vágd le.
2013. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen vágd le egyforma hosszúra mindet, mert amúgy igénytelenség.
2013. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgyis letörik lassan.
2013. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dehogy törik :P évek óta mindig hosszabb, csak néha-néha visszareszelgetem. nyáron az összes körmöm hasonló hosszú volt
2013. ápr. 11. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
És ebbe mi a jó, hogy a kicsit hosszabbra hagyod? Amúgy szerintem vágd le :)
2013. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik filmben a fickó a hosszúra hagyott kisujj körméből szívta fel a drogot. :DDDDD Szerintem nem néz ki jól, ha csak az hosszú...
2013. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igénytelenen ha természetes köröm szabadszél hossza nagyobb fél cm-nél. Szintén igénytelen ha nem egy hossz az összes köröm.
2013. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!