Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki használta már a DEESS...

Valaki használta már a DEESS IPL otthoni tartós szőrtelenítő gépet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Szeretném én is kipróbálni, de majd csak télen rendelném meg, hogy ha használ.
2013. júl. 28. 11:47
 2/4 anonim válasza:
2 hetente kell használnod? akkor semmivel sem lennék előrébb, mint az epilátorral! ezt csak úgy érted, hogy amíg el nem tűnnek a szőrszálak, ugye? utána nem kell 2 hetente?
2014. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Ujranyitnam a kerdest a deess ipl keszulekkel kapcsolatban. Akinek van es hasznalta, le tudna irni a tapasztalatait. En most tervezek venni, de ahhoz eleg draga, hogy aztan ne legyen eredmenye.

Koszonom elore is!

2015. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: egy másik kérdéshez leírtam a tapasztalataimat, bemásolom ide:

Eddig 6 kezelést csináltam és valóban kevesebb szőr nő vissza, de azért nagyobb eredményt vártam volna. Amúgy én nagyon szőrös típus vagyok, borotválást nem bírja a bőröm epilálás meg nagyon fájt, úgyhogy ez a gép volt az utolsó reményem szőrök terén. Mindenhol használom, ezért rengeteg idő amíg mindent levillogattok azzal a kis nyavalyával, így utólag belegondolva jobb lett volna egy olyan gép aminek nagyobb az ablaka. Mostanra lett kb olyan a lábam mint egy átlagosan szőrös nőnek, de az eddigiekhez képest ez is eredmény :) de nagyon változó, hol mennyire hat. Próbálom mindenhol alaposan levillantani, vannak részek ahol sok szőr nő vissza, van ahol kevesebb (intim területen a legrosszabb a helyzet, ott kb olyan mintha nem is használnám). Nem tudom mi ennek az oka, de remélem még a további kezelések alatt tényleg eltűnik az összes szőr. Összességében nem bántam meg hogy megvettem, mert a szőrtelenítés nekem tényleg egy szenvedés volt, de azért kicsit többre számítottam volna

2015. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!