Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiegyenesíteni...

Hogyan tudnám kiegyenesíteni a hajamat hajvasaló nélkül?

Figyelt kérdés

Ne hogy valaki azt mondja hogy egy vasalóval vasaljam ki.

Vagy hogy tudnám lelapítani a hajamat? Nagyon dús hajam van és van benne egy kis hullám. Nagyon feláll és valahogy leakarom lapítani://


2013. ápr. 13. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Együtt tudok veled érezni, nekem göndör hajam van, ami nagyon dús de rengetegszer elfekszem. Én vasalni szoktam más módot nem igazán tudok arra, hogy szögegyenes maradjon.Ha a vasalásnál döntesz akkor is meg tudod úszni a sz@rrá tört hajat a hővédővel és a különböző hidratáló pakolásokkal.Persze akkor sem lehet huzamosabb ideig vasalni.
2013. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké azér köszi:)
2013. ápr. 13. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
kosd ossze NAGYON szorosan hatul lent a hajad es a veget szorosan csavard ossze, hagy igy megszaradni, vagy szaritsd meg es fujj ra egy kis gliss-t :-) remelem ez neked is segiteni fog
2013. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi de hogy fogjam össze alul? mármint nekem ugy van formára vágva a hajam hogy a felső réteg sokkal rövidebb mint az alaó xd
2013. ápr. 13. 13:48
 5/5 A kérdező kommentje:
alsó*
2013. ápr. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!