Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondoltok az...

Férfiak! Mit gondoltok az ilyen alakról?

Figyelt kérdés

[link]


Ha egy lánynak ilyen szép az arca, akkor is csúnyának mondjátok azért, mert duci?


2013. ápr. 13. 16:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
14%

Miért hajlamosak olyan sokan azt hinni, hogy a hájtól nőiesebb valaki?

Rajtam pl. egy deka felesleg nincs, mégis nőiesebb a testem formája, mint a kérdező által linkelt nőnek. És finoman szólva nem én vagyok az egyetlen példa.

2013. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért a külső alapján választ párt valaki. Mi van akkor, ha egy pasi elvesz egy szép, vékony lányt és az 10 év múlva mondjuk betegség miatt, önhibáján kívül duci lesz, vagy nem lesz? Akkor már nem is kellene??? Én pár éve nagyon jól néztem ki, most stresszes az életem és csonttá fogytam, a páromnak így is tetszem, mert nem a kinézet miatt szeret. Attól, hogy kivannak a csontjaim még ugyanaz az ember vagyok!
2013. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Such a hurricane, úgy látom, te nagyon utálod azokat, akik ducit (te szavaiddal élve hájasak, tehenek). Már ne haragudj, de ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, csak negatív megjegyzéseket írni, kérlek ne itt tedd :)
2013. ápr. 13. 17:20
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Christina Hendricks szép nő

igen előnyösen öltözködik NŐIESEN

női idomai vannak még súlyfelesleggel is

van a testalkatához mérten dereka ami csoda

szerintem súlyosabb nők közül ő tényleg szép

és tuti van önbizalma így is mert a nőiességére építkezik még ha kövérecske is

2013. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
such a hurricane - annyit fűznék hozzá, hogy evolúció. :) és nem a csúnya kifejezéssel, "zsírdisznó" lányokra értem, hanem a nagy mell, keskeny derék, széles csípő hármasra. És egy ilyen alaknál, bizony előfordul a zsírpárnácska. Évezredek óta ez az, ami tudatalatt kódolva van a férfiakban...az már teljesen más kérdés, hogy a modern világunk és a divatszakma mit hozott magával és miként nyomta el a fejekben az evolúciós programot.
2013. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
65%

Én nem utálok senkit, de azt nem szeretem, ha valaki egy egészségtelen ideát szeretne nyomatni az emberek fejébe, legyen az az idea kövér, vagy kórosan sovány. Egyik sem jó. Azt sem szeretem, amikor csúnyán lesoványodott modelleket alkalmaznak, és őket állítják be ideálisnak, de azt sem, ha kövér nőket védenek és próbálnak normális alkatúnak beállítani.

Persze, nőies a széles csípő, a húsosabb comb, nagyobb cicik, de a képen szereplő lány réges rég nem abba a kategóriába esik sajnos.

2013. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

elve az lenne a normális ha egészséges életmóddal élnének az emberek (betegségeket kizárom innen mert vita lenne)

Nőknél

elég lenne sima test edzés nem kigyúrni magunkat hanem sima edzés hogy ne lötyögjön mondjuk a comb a popsi nagyon

Karban kell tartania magát az embernek

rendesen étkezni :D nem kell csak egészségeset zabálni párszor belefér egy kis nasi hogy jobb kedve legyen az embernek

De egyébként egy nőn lehet látni h egészséges és a férfiak gondolom nagyon szeretik a minnél egészségesebb nőket (Na meg az ideáljuk +ba)

2013. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Csajok! Ha jól érzitek magatokat a bőrötökben úgy ahogy vagytok, akkor még véletlenül se fogyózzatok vagy hízókúrázzatok. Magatoknak kell megfelelni nem a pasiknak!!! Nekem egyszer egy volt pasim azt találta mondani, hogy vastag a combom, fogyjak belőle (élspotoló voltam még akkor, attól erősödött meg a combom). A pasit azonnali hatállyal kidobtam!
2013. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Sünii: én heti ötször edzem, súlyzós és aerobik edzésekre járok, rendesen étkezem, és mégis ilyen az alakom, bármit csinálok :)
2013. ápr. 13. 17:39
 30/38 anonim ***** válasza:
kérdező ha zsírtól vagy nagydarab szélesebb muit tudom én ezt kifejezni nehéz... más mintha izomtól
2013. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!