Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotválás után mennyi idővel...

Borotválás után mennyi idővel használhatom a solutio antisudoricát? Pl. :ha este borotválkozok akkor reggel már használhatom ugye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Használhatnád, mert időben nagyjából elég lenne, viszont az Antisudoricát ne reggel használd, mert ha ugye izzadós vagy (gonolom azért használod) akkor napközben leizzadod, és nem fog hatni. Ezért kell közvetlen lefekvés előtt, mert éjszaka nem izzadsz.

Egyébként nekem többet kell várnom borotválkozás után, de mindenkinél máshogy van, ha nagyon csíp, akkor legközelebb tudni fogod, hogy több időt kell vele várni.

2009. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem(:

ma muszáj borotválkoznom,mert már elég nagy a hónalj szőröm és már nincs tiszta pólóm,csak ujjatlanom:(

És az úgy jó ha este borotválkozok és holnap este használok sudoricát?És első használat után mér észrevehető vagy csak pár alkalom után.

2009. szept. 23. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, úgy jó lesz.

Arra gondolsz, hogy már az első alkalom után látszik-e az eredmény? Ha igen, akkor a válaszom az, hogy valószínűleg, de nem biztos. Nekem nagyon vegyes tapasztalatom van vele, iszonyúan csípett, de használt, kimarta a bőröm, de volt hogy nem. De én rendkívüli eset vagyok sajnos... A legtöbb ember már az első használat után tiszta száraz, van aki valamivel később.

2009. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!