Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondoltok arról...

Fiúk, ti mit gondoltok arról a lányról aki sok ékszert visel/mindig visel ékszert?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt,hogy úgy néz ki,mnt egy piaci kofa.Ha jól megnézed a zöldségeskisasszonyokon van annyi ékszer.

Közönséges.Úrinő 3-nál több gyűrűrt nem hord,és csak egy nyakláncot.Egy óra és legfeljebb 1 karkötő.

2013. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, talán félreérthető voltam:

nem egy kézen hét gyűrűre gondoltam, meg három nyakláncra, könyékig megrakott karkötőkkel a kézen, hanem arra hogy egyáltalán hord ékszereket, amik mennek egymáshoz, meg a lány ruhájához, és nem hordja egész héten ugyan azt.

Azt vettem észre hogy sok lány ma egyáltalán nem is hord ékszert, ezért ha valaki igen, a fiúknak talán az is sok lehet.

2013. ápr. 13. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet igényesen is viselni:

[link]

[link]


[link] (csak kevesebb kereszttel)


Nyakláncból szerintem is elég mondjuk egy,órából meg pláne

2013. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van akinek a stílusához tartozik a sok vagy feltűnő ékszer, az ilyeneknek jól tud állni, de aki csak magára dobál ízléstelenül mindent amit otthon talál, az gáz. lehet nagyon jó az összhatás, ugyanúgy ahogy förtelmes is. én mondjuk fülbevalón és karórán kívül nem hordok mást, mert nagyon sok nagy és színes tetoválásom van, azok mellé meg tényleg bazári lenne. :)
2013. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!