Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék változtatni az alakomon a célom formásodás mert mindenhol van feleslegem.

Nektek mik váltak be?

Milyen típusú mozgásforma segítene?

körte alkatom van

előre is köszönöm a válaszokat 16L



2013. ápr. 14. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A futás első lépésben jó lesz, az tényleg égeti a felesleget. Fokozatosan kezdj el. Először csak 3 perc folyamatos, aztán másnap kicsit több, aztán így tovább. Nem jó egyből belevágni a több kilóméterbe, ha még nem vagy gyakorlott futó. Utánaolvastam, és tényleg így érdemes elkezdeni. De persze MELLETTE is nem árt a tornázás. Súlyzós gyakorlatok a leghatásosabbak, illetve nekem az erőfejlesztéses gyakorlatoktól olyan izomlázam volt, hogy húú. Ne ijedj meg, ha a mérlegre állva pár hónap múlva nem látsz sok változást, ugyanis ha izomra gyúrsz, akkor van, hogy növekszik a súlyod, de attól még jobban fogsz kinézni. Kitörések, guggolások nagyon jók a combra, fenékre, de nem szabad feladni, mert 1-2 hét után még nem látsz sok változást. Én a fenékgyakorlatoktól igazi változást 1 hónap után láttam, úgy, hogy minden nap csináltam a gyakorlatokat. elég volt belőlük napi 20-20-at megcsinálnom ami körülbelül negyed órát vett igénybe, de így, hogy minden nap csináltam, meglátszódott. Sőt, még most is csinálom, már 3 hónapja, és ha nem adod fel, tényleg hatásos! Na és persze ha már látni fogsz változást magadon, akkor se hagyd abba, mert könnyen visszakaphatod sajnos a régi alakodat (én is jártam így..). De elsősorban, amit először kellett volna mondanom: az egészséges étrend! Mindig lusta voltam váltani az életmódomon, nem akartam elhinni, hogy a folyamatos össze-vissza zabálás tényleg nagyon rossz. Ezt az edzés mellett muszáj lesz megfogadnod. Ehetsz szinte mindent, csak mértékkel! Na meg persze azért ne mekis kaját, stb.. De ne éheztesd magad! A neten találsz kedvedre való étrendet biztosan, meg rengeteg gyakorotot otthonra is. A titok abban van, hogy egyél szigorú magadhoz, ha ekezded, ne hagyd abba!

Remélem segítettem! :)

2013. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen sokat segítettél

Az étrenddel az a probléma,hogy vegetáriánus vagyok és,hogy folyton rohanok így elég nehéz lesz,de próbálok figyelni rá mekibe eleve nem szoktam járni :)

Futni tesi órákon szoktunk heti 3x

Találtam videókat neten 30 perc has az nagyon tetszik szóval azt heti 2x biztosan megcsinálom ezen kívül még van heti 2x tánc edzésem mindenhova biciklivel járok és ha az idő engedi heti 1x járok görkorizni :)

2013. ápr. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!