Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők azért nem köszönik meg...

Nők azért nem köszönik meg valamit mert az illető ronda?

Figyelt kérdés
ronda, csúnya, nő, lány

2013. ápr. 15. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem.. Nekem fordított eset van. A suliban nagyon tetszik egy srác. Egyszer együtt mentünk be az ajtón és kinyitotta nekem az ajtót, előre engedett, szép udvariasan. Megakartam neki köszönni, de annyira lefagytam, hogy meg sem mertem szólalni. Már bánom is sajnos. :/
2013. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
sajnos van sok ilyen is amit a kérdező írt.
2013. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Huh, de nem mai kérdés, de muszáj leírnom a saját tapasztalatom :P


Borzasztóan szétszórt művész fajta ember vagyok, sokszor azt sem veszem észre, ami körülöttem folyik, na de a jó férfiakat azért ki szoktam szúrni.

Ha egy jóképű férfit figyelek - ilyenkor aztán hátul is van szemem -, akkor nyilván fel is tűnik, ha valami szívességet tesz nekem, legyen az pl., hogy előre enged az ajtóban.

Ha egy "ronda" - egyébként a maga nemében mindenki szép - ember teszi ugyanezt, örüljön neki, ha nem taposom meg. Nem azért, mert nem szép, hanem azért, mert talán észre se veszem, hogy ott van.

2015. aug. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!