Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik illik hozzám jobban?...

Melyik illik hozzám jobban? Rövid haj szakáll nélkül vagy hosszú haj és szakáll?

Figyelt kérdés

A vélemények nem befolyásolják a megjelenésemet, csak nagyon megoszlik a válaszok aránya a környezetemben és kíváncsi vagyok nagyobb számban, ismeretlen emberektől milyen válaszokat kapok.


[link]


[link]


[link]



2013. ápr. 16. 18:34
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Az első képen vagy a leghelyesebb!:)
2013. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nekem a középső képen tetszel leginkább.
2013. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Az első és a harmadik is tök jó, csak máshogy, nekem csak a köztes állapot nem tetszik. Tényleg ne befolyásolják, jól nézel ki, ahogy épp kinézel. :D 23/L
2013. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%

1-es kép: megasztárosokra hasonlítasz..de ez a legjobb

2-es kép mint egy rossz b*zi

3-as kép saját magadnak tuti tetszel

2013. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 fufufinka ***** válasza:
az elsö a legjobb!! 😃😄
2013. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem áll jól. Sokkal rövidebb haj-ezeknél mint amit felraktál-kivétel nélkül sokkal rövidebb, és szakál nélkül.

Az amit itt felraktál, egyik sem áll jól neked.

2013. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Elég fura kép él bennetek a homoszexuális férfiak külsejéről.
2013. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
1.!
2013. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Érdekes, az első pár válaszoló közül egy se írta, hogy b*zis lennék. Ezt eddig csak srácoktól hallottam... így annyira nem mérvadó. Valamint, több mint egy éves kapcsolatom van, egy olyan lánnyal akivel ha meglátnak, szerintem nem azon jár az eszük, hogy "mekkora b*zi ez a gyerek", hanem az irigység kerülgeti őket. Elnézést, ha dicsekvésnek tűnt a mondandóm. :D Köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. ápr. 16. 18:47
 10/34 anonim ***** válasza:

1. Ne hallgass a többiekre, egyáltalán nem vagy b*zis!

2. Szerintem a hajad a 2. képen a legjobb, viszont a szakáll nélküli állapot jobban áll. :)

2013. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!