Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS, elrontott köröm?

SOS, elrontott köröm?

Figyelt kérdés
életemben először,elmentem műkörmöshöz,csináltattam is tippes zselés körmöt.Szép volt....egy hétig....a teteje berepedezett,a körömágynál felpattogzik.és csúnyán van reszelve is:( Mennyibe lesz nekem ez egy új körmösnél ha leszedi és újat rak?:(
2013. ápr. 16. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Miért járhatott így a körmöm?
2013. ápr. 16. 19:22
 2/5 anonim ***** válasza:
mert nem ragasztották rá normálisan és hét ugyanazon árért kell ujatcsináltatnod csak ne ezzel a műkörmössel!!
2013. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért járhatott így, mert elcseszte a körmös .Aki tip-zseléset csinál, amúgy sem áll a szakma magaslatán. Normális körmös már épít. az építő körmösök kb 10% a jó egyébként.. Keress normális körmöst. És valszeg többe fog kerülni, mint a tip-zselés tákolmány.
2013. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabriell88 ***** válasza:
Műkörmösként megmondom őszintén nem szeretem a tippes körmöket feltenni sem, persze ha nem tudom róla lebeszélni az illetőt megcsinálom, de az szerintem nem műköröm, maga az erőssége sem olyan, mintha az ember építi, hiába a helyes c ív ha nem rakod fel rendesen a tippet, akkor annyi a munkának, igaz gyorsabb, de jobban roncsolja a körmöket és hamar le is jön.
2013. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mennyi lesz? 5-6 ezer (legalábbis Bpn)

ne tipest csináltass, aztán jó lesz. épített zselés vagy porcelán, nem is értem minek kell tipest csináltatni...

2013. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!