Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Extra kicsi még a mellem, nem...

Extra kicsi még a mellem, nem árt a melltartó?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagy és kb ekkora a mellem( vagy talán még kisebb is picit..): [link] azaz, kb semekkora...Szoktam hordani melltartót van 2 az egyik merevítős a másik nem. Inkább a merevítőset szoktam használni, de nem tudom hogy mennyire árt annak, hogy megálljon a növésbe.. Nagyon zavar, hiszen kb fél éve kezdett el nőni, de nagyon fáj már régóta és nem tudom, mikor fog már kicsit formásodni...:/
2013. ápr. 17. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ártani nem árt, csak ne szorítson. Egyébként semmi baj nincs az ekkora mellekkel. Nekem olyasmi, mint a második képen, 21 vagyok, melltartót se hordok, mert minek?

A te melled még bőven nőhet, de nem biztos, hogy fog is. Genetika kérdése az egész. Amúgy sem a melledtől leszel az, aki, úgyhogy tök mindegy, mekkora.

2013. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb ennél, 27 évesen is, de nem értem mi a gond ezzel, engem sose érdekelt mekkora. A pasiknak mindig tetszettem így is, hátrányom sose volt belőle. Melltartó meg teljesen felesleges ezekre. Én sima rövid topot hordok, sokkal kényelmesebb.
2013. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Melltartó hordásától nem fog megállni a növekedés :), nem tudom miért gondoltad.

Hogy mennyire árt? Ne szűket hordj, hanem olyat ami kényelmes és nem is érzed.

Meg nem is muszáj hordani. Ahogy szereted úgy csináld.

2013. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyobb, nem is fog már szerintem nőni, főleg, hogy sportolok, és a sportolóknak alapból kisebb a mellük. Én hordok rá melltartót, mert egyrészt átüt, a legtöbb felső alá kell, gyűlölöm az ilyen kis topokat, és hiába pici, ha melltartó nélkül mászkálok, iszonyatosan fájnak.

16/L

2013. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!