Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen arcformám van? (kép lent)

Milyen arcformám van? (kép lent)

Figyelt kérdés

A külsőmre senkitől nem kérek megjegyzéseket.Úgy gondolom hogy milyen mint pl:szögletes,kerek stb...A 2.kép kicsit homályos,mert remegett a kezem,de nem feltűnő.

[link]


[link]



2013. ápr. 17. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
kerek fejed van.
2013. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
azért szólhattál volna h gyenge idegzetűek ne nézzék meg :s
2013. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kerek

Már látom miért írtad, hogy nem kérsz megjegyzéseket. Pedig valamit kezdhetnél a bőröddel, mert borzasztó állapotban van, a szemöldöködről nem is beszélve. Menj el egy kozmetikushoz mielőbb.

2013. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.Nyilván nem viccből írtam hogy nem kérek megjegyzéseket,és nem is azért mert olyan gyönyörű vagy legalább átlagos vagyok.

3.Tudom magamtól is hogy ronda a fejem.A szemöldököm szedetem csak mikor a kép készült pont nem volt kiszedve.Kozmetikushoz meg már rég elmentem volna,ha lenne rá pénzünk.

2013. ápr. 17. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen kozmetikushoz járni x ezer forintért. Nézz körül DM-ben, Rossman-ban, lehet egész olcsón arctisztító tonikokat és hasonlókat venni. A DM saját márkás cuccai elég jók, 600-700 Ft körül vannak. Akár bőrgyógyászhoz is elmehetsz, a doktor néni/bácsi ad tanácsot, ill. ír fel gyógyszert. És vannak még apróságok, pl. moss langyos, vagy kicsit hidegebb vízben arcot, szappannal, igyál sok vizet (hülyeségnek tűnhet, de elegendő folyadák csodákra képes), nagyobb pattanások ellen hatásos lehet a fogkrém stb. Szóval lehet mit tenni. :)

Válasz a kérdésre: szerintem inkább ovális.

18/L

2013. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább szív alakú, mert hegyes az állad. vagy nem tudom. kozmetikus tanuló vagyok egyébként. elhiszem, h nincs pénz kozmetikusra, egy szóval sem kételkedem.. jó kozmetikust meg kell fizetni, az olcsóbb meg előfordulhat, hogy többet árt, mint használ:s persze ez nem azt jelenti, hogy minden drágább kozmetikus jó. csak annyit, h akik jók, minőségi termékekkel és minőségi módon dolgoznak. ez nekik is nagy anyagi befektetéssel jár, ezt kell megfizetni bennük. egyébként nyáron menj el dolgozni, és még ha nem is az egészet, de kérd meg a szüleidet, hogy egy részét hagy fordíthasd a bőrödre.
2013. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!