Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ki a piercingeme...

Hogyan vegyem ki a piercingemet? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Múlt hét szombaton csináltattam egyet az ajkam alá,és pár nap alatt a szár belső végén lévő lapos rész elkezdett belesüllyedni a lyukba.Kívül elkezdett sebesedni a piercing körül,belül vörös,és kezd fájni is,viszont hiába csavarom a piercing gömbjét jobbra vagy balra,nem tudom leszedni:S jól próbálkozom egyáltalán?hogyan kell az ilyet?:S lécci ne szidjatok le,a piercer csak a tisztántartásról beszélt,erről nem. :S
2013. ápr. 17. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
menj vissza és kérd meg a piiiszeeeert:D majd én is úgy fogom,csak nekem a fülporcban van.
2013. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez csak a másodállása,amúgy éjszakás egész héten,csak szombaton nem.kibírja addig?:s
2013. ápr. 17. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

ami belül van, ott fogd meg a talpát, és így csavar kívülről a tetejét. én a fogaimmal szoktam "ráharapni" arra a végére, bár azt nem javaslom. szerintem túl rövid szárú lett berakva, azért sebesedik. de egy kicsit nekem is besüllyedt...

ha meg akarod tartani, még így is lehet, eleinte nekem is be volt gyulladva. tetran kenőccsel kentem, a pc-t meg alkohollal fertőtlenítettem.

2013. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már meg van oldva,köszönöm a válaszokat. :)
2013. ápr. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!