Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miket lehet csináltatni egy...

Miket lehet csináltatni egy kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Kíváncsi volnék mik vannak meg mit lehet csinálni mert tervezem hogy kicsit helyrehozatom magam mert nem szép annyira arcom meg egyéb hely
2013. ápr. 20. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szemöldök szedés.Pattanás,miteszer kezelés.

Bőrtípusodnak megfelelő apprcpakolás,arc masszázs.Különböző kezelések ami adott problémát kezelnek,pl (pontosan sajnos nem tudom a nevüket) sok féle kütyü van különböző problémákra -arcradírozás,ránctalanítás,hidratálás- stb.

De szerintem ha bemész és megkérdezed a kozmetikust tudni fogja mihez kezdjen a bőröddel.

:)

2013. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát Igazából annyit mondanék fiú vagyok csak hát nem elég jó a arcom :/ és nem kellek senkinek és hátha tudnak ott egy kicsit javítani rajta meg esetleg mégvalamit
2013. ápr. 20. 08:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeplős vagyok és hát már vastagabb szemöldök + szebb arc kell mert szem alatt egy kicsit ráncos tudom csajok szokták de most ők mondták hogy akkor menyek már oda csak hát tudni akarok mindent hogy miket lehet kérni meg ijesmi... költeni meg tudok rá max 15 ezret annyi fölösem van most
2013. ápr. 20. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha leírod privát üzenetben a problémáidat, akkor szívesen segítek a kezelés kiválasztásában.

Alapvetően a kozmetika kifejezés az egész testre érvényes, tehát egy átlagos szalonban nem csak arcra-nyakra való kezeléseket kaphatsz, hanem teljes testkezelést, ami egy adott problémát kíván orvosolni, legyen az narancsbőr, striák, pigmentfoltok, túlsúly, lógó bőr, stb. A férfiak a gyantázást is igénybe vehetik, csakúgy mint az arckezeléseket (vio, oxigénes arckezelés, mikrodermabrázió, dermaroller, mélyhámlasztás, ultrahangos kezelés, hialuronsavas ráncfeltöltés satöbbit.)

2013. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha odamész a kozmetikába, megkérdezed a kozmetikust, h milyen lehetőségek vannak itt, illetve neked mit ajánl. külön kihangsúlyozod, h mindent szeretnél tudni:) egy normális kozmetikus szívesen segít majd neked:)
2013. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal azért remélem tisztában vagy, hogy 1 kezelés még nem garancia semmire. Szemöldöködet pár perc alatt rendbe lehet szedni, de pl pattanásokkal én havi szinten jártam, persze használtam napi szinten az ajánlott kencéket, így azok el is múltak. Szóval jó párszor be fogsz oda ülni + otthon is tudsz magadnak segíteni azokkal a krémekkel, amiket ajánlani fog.
2013. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
patanasal mar hala egnek 2eve nincs bajom
2013. ápr. 20. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!