Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire van szükségem a gyantázás...

Mire van szükségem a gyantázáshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Le szeretném gyantázni a hónaljamat, de nem tudom hogy mit vegyek. Mi van egy gyantaszettben? Melyik a legjobb? Mennyibe kerül? (meg szeretnék venni mindent hozzá, pl gyantamelegítőt, hogy később is tudjam használni) Hogyan kell használni? Praktikák, ötletek? légyszi segítsetek, nagyon kezdő vagyok még.

2013. ápr. 20. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

SZerintem csináltasd szalonban.

Lehet drágábban jön ki,de biztos nem llesz elrontva,és fele annyira se fog fájni...Bár így is eléggé.

2013. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni használatra kész gyantacsíkokat, 600-700 ft kb. 12 db gyantacsík van benne+2 törlőkendő.
2013. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát már voltam kozmetikusnál, de lehet ésszerűbb lenne venni egy szettet.

már azt is próbáltam de egyáltalán nem jött össze:/

2013. ápr. 20. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél gyantapatront, amit akár felmelegíthetsz a tűzhelyen is (ez kb 500 Ft.) és elég sokáig elég, illetve textilcsíkot (900 Ft. kb 100db) , sokkal jobban megéri , mint ha a kozmetikus csinálná :) Én évek óta csinálom magamnak !
2013. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!