Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lánynak teljes karos tetoválás...

Lánynak teljes karos tetoválás mennyire durva, mennyire elfogadható ez Magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon vagány, ha az illető tényleg tudja viselni. Én ennél szolidabb vagyok, de egy másik életben tuti teletetovált csaj lennék. :)


22L

2013. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A lányom szeretne, én nem vagyok tetoválás párti, de nem szólok bele, csak kíváncsi lennék ez mennyire jelenthet hátrányt az életben.
2013. ápr. 23. 19:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Jelenthet hátrányt, nem is kicsit.

Én a helyedben nem engedném, majd ha felnőtt lesz saját keresettel, megcsináltatja, de addig nem.

Hangsúlyozom még egyszer, hogy nem vagyok tetoválásellenes, de addig senki ne csináltasson, míg nincs biztos munkahelye és anyutól kell erre engedélyt kérni.

2013. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már nagykorú, 20 éves, dolgozik is, csak mindent meg szoktunk beszélni és ezért is kérte a tanácsomat.
2013. ápr. 23. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem félig teljes karos van, vagyis könyékig van teletetoválva. :) Teljesen elfogadta eddig mindenki, semmi problémám nem volt vele. Meglepően sok embernek tetszik. Olyanoknak is, akikről nem hittem volna. :)
2013. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem mindkét karom teljesen tele van. általában érdekesnek találják az emberek, buszon is sokszor odajönnek hogy hadd nézzék meg közelről. :) vannak olyan munkáltatók akiknél ez kizáró ok, de egyáltalán nem annyira sokan nézik ferde szemmel, mint ahogy azt a többség gondolja. persze kapni fog az utcán hideget-meleget, mert tele van azért a világ tahókkal, de az értelmesebb többség nem akad fenn rajta.
2013. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó te lány vagy?
2013. ápr. 24. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, lány. :)
2013. ápr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egy barátnőmnek a két kézfején és az egyik alkarján van tetoválás

eddig nem volt belőle semmi probléma :)

2013. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de ez attól is függ, hogy mit szeretne tetováltatni...mi lenne a minta?
2013. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!