Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és ha...

18 éves lány vagyok és ha smink nélkül kimegyek az útszára nem érzem szépnek magam, miért lehet ez? Hogyan válhatnák meg ettől a zavaró problémától?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 19:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy akkor minden második ember diszgráfiás és diszlexiás, mert mindenki ezekre fogja, ha nem tud helyesen írni vagy olvasni. Én viszont azt mondom, hogy az írástudatlanok 90 százaléka műveletlen és buta. A mai világban már nem az ész és a tudás számít elsődlegesen, hanem az, hogy az ember jól nézzen ki. Íme egy élő példa, kérdező... Aki tényleg beteg, azt már általában az általános iskolában kiszűrik, és papírja van arról, hogy az írástudatlanságát betegség okozza. Amúgy a diszgráfiások szokása az, hogy a hallott szavakat úgy írják le, ahogy hallották. Tehát az utcát uccának hallják, ami amúgy régen helyesnek számított. Az utcát semmiféleképp nem útszának hallja az ember, tehát még a diszgráfiások sem írják így. Van papírod, igazolásod a betegségedről? Mert szeretik ezzel nyugtatni magukat az emberek, de orvosi igazolás ezt nem támasztja alá. Nap, mint nap látok ilyen dolgokat, tudom miről beszélek. Nagyon sok ember diszgráfiás, diszlexiás, de nem mondhatja minden írástudatlan ezt magára.
2013. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!