Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok. Van...

Daczo david kérdése:

13 éves fiú vagyok. Van bajusszom es leszeretném borotválni, de apukám ezt nem engedi, mert akkor minden héten kellene borotválozzak és szerinte ez nem jo. Szerintettek leborotválhatom?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalod, hogy hetente borotválod, akkor szerintem nyugodtan vágd le. De ha nem vágod, akkor legfeljebb megint bajszos leszel, szóval ugyanott vagy. Nem értem apukádat.
2013. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen onnantól kezdve sürübben kell és meg fog erősödni is. De ha te ugy nem érzed jól magad szedd le.
2013. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb el kell kezdeni a borotválkozást, abban igaza van hogy még korai de először nem lesz olyan vastag meg sűrű hogy hetente kelljen borotválnod. Én 14 éves koromban kezdtem el és 2 évig csak 2-3 hetente borotváltam, mert 1 hét alatt csak kisebb borostám volt amit nem lehetett látni és a kutya sem vette észre.
2013. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem borotválkozz meg.

Én 16 éves korom előtt 2 nappal kezdtem el, de még most is alig látszik.

20 éves vagyok.

2013. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg van és zavaró, akkor igen. De azért én megmondanám apukámnak, hogy ezt szeretném, mert engem nagyon zavar és inkább borotválkozom hetente.

Úgyis látni fogja, szerintem kapcsolatotokat erősítené, ha megmondanád neki előtte.

2013. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyantázd le.
2013. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan borotváld le, én is kb. ennyi idősen kezdtem. A borotválás egyébként nem erősíti a szőrzetet, a hormonális változásoktól fog megerősödni, mint mindenki másnak. Előbb-utóbb pedig úgyis naponta fogod borotválni, hacsak nem növesztesz szakállat (akkor meg pár naponta nyírni), szóval ez nem érv.
2013. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!