Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már borotválhatom bikinivonalba?

Már borotválhatom bikinivonalba?

Figyelt kérdés

12 Éves lány vagyok,már elég nagyok a puni szőreim...és már a hajlatba is van(a combomnál)

Bikinivonalba leborotválhatnám? Anyum szerintetek engedné?


12/l

Ne mondjátok hogy k**** vagyok:) Előre köszi a válaszokat (bocs a hibáért telóról vagyok)



2013. ápr. 25. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát talán ezt anyudtól kéne megkérdezni, nem tőlünk mert anyudat csak te ismered. Szerintem egyéni kérdés mindenkinél, kit mikor kezd zavarni a szőr, akkor elkezdi és kész.
2013. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak azon a kis részen kellene még:)

Köszönöm szépen:)

2013. ápr. 25. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kilátszik akkor igen.Én 11 évesen borotváltam,nekem engedte.
2013. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kilátszik:/

De majd kapok új bikinit és megnézem.

Köszönöm

2013. ápr. 25. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan borotváld le
2013. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon figyelj a borotvánál, hogy ne menj túl azon a vonalon, mert gyönyörűen ki lehet szélesíteni azt a sávot.

Én a helyedben előbb megpróbálnék minden más módszert bevetni, (más fazonú bikinialsó, rövidre vágni a szélen lévő szálakat, sokszor azok kandikálnak ki) hogy minél később kelljen elkezdeni borotválni. Vagy inkább csak akkor, ha már tudod epilálni/gyantázni. Persze van, aki ezeket később sem bírja.

2013. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább cukorgyantázd
2013. ápr. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinak:)) Megnézem hogy van-e olyan alsó mint a franciabugyi:)
2013. ápr. 26. 07:30
 9/10 Ágota Nóra ***** válasza:
Borotváld le.
2013. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
perzselőt neki! Na jó csak vicceltem :) persze ha zavar el kell valahogy tüntetni.én a cukorgyantát ajánlom.mondhatni tartós eredmény.amúgy én azóta szőrtelenítem a bikinivonalam, amióta nő ott is.először anya segített pár alkalommal, majd később mikor egyedül is ment, kitapasztaltam magamnak, hogy hogyan csináljam
2013. jún. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!