Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy az itt válaszolók többsége szerint "senkisem elég szép"? (lent)

Figyelt kérdés

Nézegettem egy-két kérdést, ahol képeket linkeltek b szép nőkről és a válaszolók mindegyiket csak fikázták.Itt tényleg mindenki ennyire tökéletes?

Itt van pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


2009. szept. 26. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy megnézném a válaszolókat és jól pofán röhögném...(akiknek ekkora szájuk van, az tuti csak irigységből írja, hogy ezek a nők nem szépek).

Nem értem komolyan...manapság csak a műnők a szépek? A természetesség smafu? Nem kell mindenkinek ugyanúgy kinéznie...vagy nincs igazam?

2009. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a véleménem mint Neked..
2009. szept. 26. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember, annyiféle izlés, és vélemény! Ez lenne az első indok, amit mondanék neked, a második viszont az, hogy a szépség belülről fakad,és ha valakinek nincs kisugárzása, az tőlem lehet külsőleg maga a tökély, számomra csak egy szép doboz, amiben nincs semmi.

Olyan sokszor elmondjuk, hogy nem a külső a fontos, neked melyik lány tetszen jobban ha választanod kellene:

-az aki külsőre tökéletes, és csak a hozzá hasonlókkal áll szóba,

-az aki átlagos kinézetű, viszont barátságos, kedves, és a mosolyáért elmennél a világ végére is?

A szépség az ajándék, de ha nem párosul hozzá érték, akkor hiábavaló.

2009. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de az itt válaszolók nagy többsége azt írja, h huuu de rondák ezek a lányok.És engem ezért zavar ez, mert hogyha mindenkit ilyen könnyen lerondáznak kiváncsi lennék az ő kinézetükre is!
2009. szept. 26. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Jaja.

Épp fel szerettem volna tenni ezt a kérdést!

Hát figyelj utolsó: egy kép alapján nem fogod azt eldönteni, hogy kinek milyen a személyisége meg hasonlók, hogy ki az üres doboz stb., csak annyit tudsz megmondani, hogy hogyan néz ki KÜLSŐRE!

És tényleg...vagy irigyek az emberek, vagy mindenki olyannyira tökéletes, hogy semmi nem elég tetszetős neki...furi dolog...

Ja és ma volt az a szőke csaj is, na hogy annak milyen a képeihez milyen válaszok érkeztek...hát szörnyű...

Pedig szerintem nagyonis szép volt a csaj minden retusálás meg mittóménmi nélkül, mivel nem hinném, hogy az iwiwen modellfotók vannak kirakva...

De nem csak ezt az egy példát tudnám fölhozni...

2009. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem arról van szó, hogy akik írnak, ők annyira tökéletesnek érzik magukat. Egyszerűen csak egy kép alapján nem lehet megítélni valakiről, hogy szép-e (pláne a sztárokról készített agyonretusált fotókon), ahhoz személyesen kellene látni őket. Enélkül nem igazán lehet eldönteni, hogy szép-e valaki, vagy sem, hiszen a kisugárzás döntősen befolyásolja ezt, márpedig kisugárzást csak személyesen érzékelhetünk.
2009. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ezek modellek, és eszerint értékelik őket. Vagyis arra gondolnak, hogy ahhoz képest, hogy a szépségük miatt híresek, nem is olyan szépek. De ha azt hinnék, hogy ezek egy mittudomén, pincérnők vagy eladók, akkor egyből szépnek találnák őket :)
2009. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utolsónak jó kifogása van, csak sajnos nem kizárólag a hírességekkel csinálják ezt a válaszadók, hanem a hétköznapi emberekkel, akik különben (képen) tényleg szépek.

Nekem is az a mai lány ugrott be hirtelen, asszem az, akiről egyik válaszoló is beszélt.

Szóval....

2009. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

külsőröl nem kéne ítélkezni... :/

azt osztom, hogy túl sok az egyenpics.a, a műnő, mindenki ezekre csorgatja a nyálát... de pl nekem is van ilyesmi ismerősöm, és egy nagyon jó barátnőm az a lány!

kár lenne ha mindenkit csak a külseje alapján ítélnénk el. honnan tudod, hogy nem ő lenne a legnagyobb lelki társad? Oo

2009. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!